• ppl talk  • Naprosto jiné Vánoce: Osobní vzkazy od členů redakce DailyStyle.cz

Naprosto jiné Vánoce: Osobní vzkazy od členů redakce DailyStyle.cz

Na začátku roku by nikoho z nás nenapadlo, že letošní rok bude takový, jaký jsme všichni prožili. A teď jsou tady Vánoce, ale ty letošní jsou pro každého naprosto jiné. I přesto, že nebudou takové, jak je znáte, budou stát za to. Buďte v obklopení jen těch nejbližších, odložte každoroční setkávání se a zajděte si na procházku s rodinou, vychutnávejte si dobré jídlo, zachumlejte se do deky, uvelebte se u obrazovky a nezapomeňte na ujídání cukroví. S naší celou redakcí jsme se rozhodli, že se s vámi podělíme o naše osobní vzkazy. Každý osobní vzkaz od členů redakce je psaný od srdce a patří vám všem.

redaktorka Bára Houžvová svým osobním vzkazem chce říct:

Važte si věcí, které berete jako samozřejmost, buďte pokorní, vlídní a laskaví k sobě, blízkým i ostatním lidem. Přestaňte se stresovat okolnostmi, které se dějí okolo nás a nebojte se budoucnosti, ale naopak věřte v lepší zítřky a ony dřív nebo později zase přijdou! Přeji Vám všem veselé a poklidné Vánoce a ten nejkrásnější nadcházející rok.

redaktorka Radka Gregušová svým osobním vzkazem chce říct:

Těžké chvíle jsou pro nás zkouškami, které nás v životě učí vážit si těch krásných chvíl stejně jako pokoře, empatii, pochopení a skutečně důležitých věcí v životě. Díky těžkým zkouškám se z nás mohou stát lepší lidé a i když je nám nejhůře, je důležité myslet na to, že zase bude líp.

redaktorka Tereza Bartošková svým osobním vzkazem chce říct:

Nacházíme se v době, kdy se obyčejné věci stávají neobyčejnými. Pro mnohé jsou to temné časy, ale i v nich lze objevit světlo. Přeji vám, ať jste šťastní, ať už vám domov zdobí obří vánoční stromek nebo jen smrková větvička ve váze, vonné svíčky nejmenovaných značek či obyčejné čajovky. Nezáleží na tom, jestli na stole máte patnáct nebo pět druhů cukroví a v televizi vám běží něco z každoroční filmové nabídky nebo psychologické drama. Nestresujte se, vyrazte na procházku nebo si jen hoďte nohy nahoru, zavolejte svým blízkým, kteří s vámi aktuálně nemohou být. Posílám vám energii a úsměv a přeji, ať se vám v následujícím roce daří a jste zdraví, jak po fyzické, tak duševní stránce.

redaktorka Adéla Valušková svým osobním vzkazem chce říct:

Nazdobený stromeček, vůně cukroví, světlo svíček a přítomnost našich nejbližších. Ať už se vám vybaví to samé, když se řeknou Vánoce, nebo cokoliv jiného, přeji vám, abyste prožili krásné svátky a vykročili do nového roku s čerstvě nabitou energií. Vánoce jsou svátky klidu a pohody. Tak si toto kouzelné období užijme co nejvíc, bez stresu a trápení. Všichni si totiž zasloužíme chvíli odpočinku!

redaktorka Markéta Slámová svým osobním vzkazem chce říct:

Každá mince má dvě strany, proto ani letošní rok nelze hodnotit pouze negativně. Vlna solidarity a podpory, která se šířila napříč společností, upevnila vztahy jak osobní, tak pracovní. Najednou byl čas, čas na milující rodinu, na opravdové přátele, na zapomenuté knihy, na vlastní myšlenky a touhy. Proto všem čtenářům přeji krásné svátky v rodinném kruhu, pevná přátelství, dobrou knihu a nikdy nehasnoucí sny. Nechme si to dobré z letošního roku, to špatné, ať odvane navždy čas.

redaktorka Tereza Kosová svým osobním vzkazem chce říct:

I když se svět v posledních měsících zdá zcela naruby a tíha všech těchto událostí na nás začíná doléhat, zkusme alespoň v těchto dnech najít klid v duši a užívat si přítomnost milovaných během vánočních svátků plnými doušky. Pojďme si tedy letošní Vánoce udělat takové, jako nikdy předtím a važme si všech maličkostí okolo nás. Přeji Vám krásné prožití vánočních svátků a zároveň i mnoho štěstí a sil do nového roku.

redaktorka Pavlína Lindová svým osobním vzkazem chce říct:

Nenechte se touto složitou dobou svázat. Užijte si svátky společně s rodinou, přáteli a vašimi nejbližšími. Zapněte si pohádky, udělejte si čaj a dopřejte si vánočního cukroví. Přeji vám krásné Vánoce, hlavně hodně zdraví a pohody, protože to je nejdůležitější!

redaktorka Adéla Špulková svým osobním vzkazem chce říct:

Zkouška – to je slovo, které mě napadá, když se řekne rok 2020, tedy ten letošní. Každého z nás se nějakým způsobem dotkla situace, která je teď všude ve světě. To, co jsme až donedávna považovali za samozřejmé, už tak samozřejmé není. Ale podle mě je důležité se i na nepříjemné věci dívat jinou optikou a zkusit si na tom najít něco, co si z toho každý z nás může vzít, čím se přiučí. Přeji vám proto, aby jste tuto dobu zvládli, jak nejlépe dokážete, přeji vám zdraví a lásku, protože bez toho to nejde. Buďte pokorní, láskyplní, optimističtější, ochotní, naslouchejte, pomáhejte a mějte úctu k sobě i k ostatním, protože pak to všechno zvládneme. Jo a nebojte se, říkat vlastní názor, ale neberte ho jako jediný správný, protože je mnoho lidí a mnoho názorů. Krásné vánoční svátky a do nového roku 2021 jenom to nej.

redaktorka Tereza Benáková svým osobním vzkazem chce říct:

Přeji všem čtenářům krásné Vánoce, svátky klidu, pokory, odpuštění a lásky. Nechť kouzlo Vánoc zavítá do každé domácnosti a zahřeje lidská srdce.

redaktorka Lenka Cackova svým osobním vzkazem chce říct:

Rok 2020 byl pro nás všechny zkouškou, proto i v těchto dnech neztrácejme entuziasmus a buďme k sobě lidští. Jelikož skutečná svoboda člověka se ukazuje v tom, jak se staví ke všemu, co ho omezuje.

šéfredaktorka Evgenia Klochay svým osobním vzkazem chce říct:

Milí čtenáři DailyStyle.cz, z celého srdce vám přeji si užít tento vánoční čas v klidné atmosféře s těmi, které máte rádi. Tento rok byl velkou zkouškou pro nás všechny a naučil nás vážit si toho co máme, více než kdy jindy. Věci, které nám dříve přišly samozřejmostí pro nás najednou byly nemožné. Nezapomínejte, že v tom nejste sami. Jsme v tom všichni společně. Ať je pro vás příští rok ve znamení zdraví, lásky, pohody a štěstí. Já vám za celou redakci děkuji za vaši stálou přízeň, kterou nám čtením DailyStyle.cz denně darujete.

marketing a PR manažerka Veronika Vénosová svým osobním vzkazem chce říct:

I když se zdá, že na nás všechny padá tma, nenechte ji padnout především na své srdce. Odpovědí na všechna naše trápení je láska. S ní zvládneme cokoliv. Hodně lásky, zdraví a pohody do nadějí prokládaného nového roku 2021.

marketing a PR manažer Miroslav Rajtr svým osobním vzkazem chce říct:

Vánoce nikdy nebyly tak podstatné jako tyto, které nastávají. Jsou o přítomnosti. Zahoďte všechny starosti za hlavu, protože letos jich nebylo málo, nalaďte se do pohody a ignorujte neustále vibrující se telefon. Naplno si užívejte společné chvíle v kruhu nejbližších, že můžete být spolu. To je přesně to, na co vždy každý nejraději vzpomíná. Jsou to jedinečné momenty, které dokážou srdce rozehřát láskou a radostí.

Marketing manager