• ppl talk  • Natálie Kotková aneb ”The Nattiness”
Natálie Kotková

Natálie Kotková aneb ”The Nattiness”

Krásná, milá a chytrá,  to je Natálie Kotková! Slečna, která kolem šíří pozitivní energii, kterou se také nebojí dát do své budoucnosti, ať už v práci nebo ve škole. 

Není to dávno, co sis založila blog. Jak si se dostala k blogování? Co Tě k tomu vedlo?

Natálie KotkováAno, je to měsíc, co jsem si The Nattiness založila. Hrozně dlouho jsem nad tím přemýšlela a dokonce mě k tomu i několik kamarádů přemlouvalo. Postupně jsem se snažila zjistit o blogování víc a nakonec jsem tedy neodolala. Já jsem i hodně upovídaný člověk, žiji si takový svůj aktivní život a říkala jsem si, že není na škodu se s mými „módními“ zážitky podělit. Tak trošku se věnuji modelingu, takže je móda součástí mého života už nějaký ten čas. Hlavní takový podnět k založení blogu bylo ale rozhodnutí jet na Work &Travel do Californie. Mám tam být tři měsíce a poté cestovat jeden měsíc, takže zážitků, fotek a inspirací bude neskutečně moc a blog je nejlepší cestou, jak se k tomu lidé mohou dostat. Jedu tam s kamarádkou, která stejně jako já moc ráda fotí a má blog, takže to stoprocentně bude stát za to! Snad budeme mít internet! Když ne, tak skočíme někam do “mekáče”!

Myslíš, že se blogu budeš věnovat dlouho? Už máš nějaké odezvy od čtenářů?

Doufejme, že budu! Docela dlouho jsem si psala i normální deníček, ale k tomu jsem se nemohla často donutit a blog je takový „upgrade“ a baví mě to rozhodně více! Hlavně je super ta komunikace s lidmi, kteří mají právě pozitivní ohlasy na to, co jsem zatím psala! Moc si toho vážím, že mě takto podporují a budu se snažit jen o samé zajímavosti. Záleží právě na čtenářích, jak dlouho bude můj blog na světě! Také mi mohou kdykoliv napsat, kdyby chtěli nějaký konkrétní článek. Přece jen je blogů nespočet a inspirace typu „co si obléct na …“ se dají zjistit jednoduše a další blog už není třeba, proto bych chtěla, aby se u mě na blogu lidi cítili jako doma, dočetli se něco zajímavého, co jinde moc nemohou, a nebo alespoň z jiného pohledu. Samozřejmě outfity budou také. Myslela jsem si, že s ostatními mými aktivitami blog už stíhat nebudu, ale když se cítíte, že už toho víc dělat nejde nebo lépe, že to už nejde, tak to je právě nejlepší chvíle k tomu nasadit ještě více energie a naleznete cesty, o kterých jste předtím nevěděli, protože vždy to jde lépe, jen je třeba mít motivaci. Pokud budou stále čtenáři se mnou v kontaktu a budu mít od nich, nejlépe kladné, odezvy, tak se blog bude jen a jen zlepšovat.

Byla jsi Miss Liberec, jak se Ti tento rok předávala korunka Tvé „následovatelce“?

Na Miss Liberec jsem nezvítězila, byla jsem I. Vicemiss a korunku jsem nepředávala, ale to ani vítězka. Předávání korunky jsem si užila například na Miss Junior, kde jsem byla zároveň i v porotě. Tam jsem svou „následovatelku“ korunovala a byla jsem ráda, že to byla jedna z mých favoritek. Každopádně má korunka mi zůstala a vítězka měla novou, a to jde hned lépe, když se nemusí předat ta vlastní. Vždy je to krásná památka. Na finále Miss Liberec jsem však byla s ostatními finalistkami našeho ročníku pozvána a bylo zajímavé soutěž vidět z publika, jak se finalistky snaží ze všech sil a zároveň se jim klepe při rozhovoru hlas. To si člověk vzpomene na pocity a zážitky ze soutěží.

 Tvůj největší úspěch v poslední době, je určitě postup ve Fashion TV, že ano? Co o tom povíš našim čtenářům? Jak to prožíváš?

Stoprocentně ano! Je to ale shoda příjemných náhod! Natálie KotkováPřihlásila jsem se tam už hrozně dávno, tak jsem nečekala, že ještě nějaký casting bude. Zároveň ten den, kdy se konal, se mi to moc nehodilo a vůbec jsem si nevěřila, že by to mohlo vyjít. Srovnávala jsem se s nynějšími moderátorkami, což asi nebylo moc chytré a také právě z důvodu, že mám být celé prázdniny pryč, jsem šance růžově prostě neviděla. Nakonec jsem se ale ráno před castingem rozhodla, že půjdu a alespoň budu mít zážitky a zkušenost do budoucna. Stačilo málo, třeba by ten den nesvítilo sluníčko, a nešla bych. Teď jsem moc ráda, že jsem se tak rozhodla, protože co následovalo, už nikdy nezažiji a budu na to vzpomínat dlouho. Ze začátku jsem si říkala, že to prožívat nebudu, ale jak jsem přišla na casting a při prvních rozhovorech mě to prostě začalo bavit a řekla jsem si, že do toho dám vše. Jak jsem to celé prožívala, jsem psala již v článkách na blogu, ale jednoduše jsem byla šťastná! Možná díky tomu jsem postoupila až do finálové epizody, protože jsem v zadaných úkolech byla vždy aktivní a pozitivní s úsměvem.

Připravovala ses nějak na první i další kola? Řekni nám, jak?

Na jednotlivá kola jsem samozřejmě řešila outfit. Ono to ani jinak nešlo, protože jsme nevěděly, co nás čeká. Před poslední epizodou jsem se koukla, co finalistky v minulém ročníku dělaly, ale vždy jsme zadání úkolu dostaly těsně před jeho vykonáním. Někdy jsme si s holkami tiply i dobře, co nás čeká. Co se týče outfitů, tak na casting jsem si řekla, že se obléknu výrazněji, aby si mě všimli. Zvolila jsem tak podpatky, flitrové kraťásky a chlupatou vestičku. K tomu jsem se i výrazně nalíčila. Do druhé epizody jsme měly přijít na vysokých podpatcích a koktejlkách. Vzala jsem si tak zelené flitrové šaty, zlatý pásek sladěný s páskovanými botami na podpatku. K tomu jsem zvolila vlnité vlasy. Na natáčení třetí epizody jsme měly přijít oblečené jako na shopping, tak jsem se oblékla pohodlně. Conversky, jeany, volné tílko a bomber byly jasnou volbou. Na nákupy je hlavní pohodlí! V poslední epizodě bylo vše v rukou profesionálů, ale přijet jsme měly nenalíčené a oblečené, jak jsme chtěly. Takže jsem si vzala Gazellky, kraťásky, bílé triko a sáčko. Všechny dny, co jsme natáčeli, bylo nádherné počasí a o to jsme si to víc užili!

Kdo Ti vybíral outfity a make-up? Nebo ses rozhodla, že to vše necháš ve svých rukou?

Natálie KotkováOutfity jsem si vybírala mimo poslední epizodu sama a make-up také. Jen na druhou epizodu jsem skočila do Misha Hair Studia, aby mi udělali vlny a moc se jim to povedlo! Jinak jsem to vše nechávala na sobě a mém vlastním stylu, přeci jen jsme tam byla každá za sebe.

Co říkáš na své kolegyně ve Fashion TV? Našla si mezi nimi nové kamarádky?

Holky byly super! Já mám pokaždé úžasné štěstí na skvělé lidi! Často byla zábava a nikdo nepoužíval ostré lokty a zároveň jsme si i pomáhaly. Kamarádky jsem našla a to hlavně, jak jsme poté byly poslední tři finalistky. Strávily jsme spolu nejvíce času a věřím, že soutěží to neskončí.

Posouváš se pořád dál a dál. Jsi hodně ambiciózní? Jaké jsou Tvé cíle v nejbližší době?

Já se snažím dělat, co mě baví! Hlavní je pro mě být šťastná! To můžu nazvat i svojí takovou životní filozofií. Až jednou budu mít děti, tak jim chci o těch všech mých zážitcích, zkušenostech i chybách vyprávět. Samozřejmě ambiciózní nejspíše budu a to už odmalička. Cíle mám, jsou to takové sny, které se snažím si každým krokem splnit. Ta cesta je však moje, jiná a někomu se ani líbit nemusí, ale já si to vše krůček po krůčku sama vybojovávám sama a nic mi nespadlo do klína jen tak samo, ale to nikdo nevidí, co člověk třeba i obětuje, aby si ty sny splnil. Když si za tím člověk jde, tak se k tomu jednou prostě dostane! Teď momentálně mě čeká právě ta Californie, tak se musím psychicky připravit, rozloučit s rodinou a vše si pořádně naplánovat! To bych mohla nazvat teď cílem, aby vše dobře dopadlo a psát o tom krásně články samozřejmě.

V této době máš právě zkouškové. Pověz nám, co studuješ?

Už mám po zkouškovém! Jupí! Všechny zkoušky jsem si dalaNatálie Kotková skoro do jednoho týdne, takže jsem to měla rychle za sebou. Studuji Marketingovou komunikaci a moc mě to baví! Když jsem si vybírala, kam půjdu na vysokou školu, tak jsem chtěla jen na tento nebo podobný obor buď v Praze nebo v zahraničí. V zahraničí jsem chtěla Fashion Marketing, ale nakonec jsem se rozhodla pro Prahu a zatím nelituji a zahraničí plánuji nejdříve Erasmus a poté někam asi nejspíše na magisterském studiu.

Nedávno jsi předváděla na akci Dailystyle for DOCA. Jak se Ti líbili modely, které jsi měla?

DOCA má nádherné modely! Všem modelkám se nám to moc líbilo a různě jsme si vzájemně zkoušely své outfity na přehlídku! Myslím, že není těžké si tam něco vybrat! Já jsem měla ještě jeden takový speciální model. Na závěr přehlídky jsem totiž měla ještě takové menší taneční vystoupení a na sobě jsem měla bílý plášť s nápisem „Sexy DOCA cleaner“, protože jsem byla za uklízečku, která se postupně do hudby roztančí a sundá plášť a pod ním byl samozřejmě stylový DOCA overal. Myslím, že akce celkově měla úspěch, psala jsem o ní i na blogu.

Jak se Ti líbila celá akce? Užila sis ji?

Užila a moc! Nebylo to poprvé, co jsem byla na akci od DailyStyle a pokaždé je to profesionální! Evgenia prostě ví, co dělá a je vidět, že Fashion Industry skutečně rozumí! A co si budeme povídat, cupcakes byly naprosto vynikající! Stoprocentně doporučuji si na nějakou z akcí DailyStyle zajít!

Natálii sledujte na jejím blogu The Nattiness nebo na její FB stránce. Pokud by jste ji chtěli podpořit v soutěži ‘Face of Fashion TV’, tak hlasovat můžete zde.

Zdroj