• Events  • Premium Fashion Brands přináší na český trh značku HUGO

Premium Fashion Brands přináší na český trh značku HUGO

Premium Fashion Brands (PFB), módní skupina sdružující v České republice prémiové značky, přichází na trh se značkou HUGO, která spadá do rodiny HUGO BOSS. Skupina PFB tak rozšířila své portfolio značek, mezi které patří například Geox, Armani Jeans, Trussardi Jeans, Versace Jeans a multibrand s obuví a doplňky Beltissimo.

Na začátku května proběhlo za účasti předních českých celebrit oficiální otevření první prodejny značky HUGO v České republice. Nově prodejnu originálních a designových kousků značky HUGO naleznete v 1.patře nákupního centra PALLADIUM.

Přestřižením pásky symbolicky otevřely prodejnu HUGO zpěvačka Dara Rolins, slovenská country manažerka PFB Soňa Skoncová a spolumajitelka PFB, Jana Jusnová. Přítomny byly i další významné osobnosti české módní scény, jako například modelka Kateřina Sokolová, modelka Pavlína Němcová, Česká Miss World 2016 Natálie Kotková, Česká Miss 2016 Andrea Bezděková nebo módní návrhář Lukáš Macháček.

Značka HUGO je stylovým průkopníkem  ve světě módních značek HUGO BOSS a zastupuje progresivní vzhled, vyhraněný městský postoj a nabízí současné designové trendy v byznys i volnočasové módě. Jedná se o jednu z celosvětově nejvyhledávanějších módních značek.

Produkty prémiových značek, spadajících pod módní skupinu Premium Fashion Brands, můžete nyní nově zakoupit i online na e-shopu PFB.