• Beauty  • Návrat k přírodě. Jaké přírodní značky stojí za pozornost?

Návrat k přírodě. Jaké přírodní značky stojí za pozornost?

Život bez éček a parabenů! Vraťte se k přírodě a začněte více využívat, to, co nám příroda nabízí bez chemické úpravy a bez přebytečných umělých přídavků. Žijte free a používejte kosmetiku ekologicky vyrobenou, neobsahující parabeny a netestovanou na zvířatech. Která kosmetika stojí za to?

Máme pro vás pár tip na dvě čistě přírodní kosmetické značky, které jsou snadno dostupné, a to jak finančně, tak co se prodeje týče.

Z plantáže rovnou do lahvičky

Malý velký zázrak, který se pěstuje pod karibským sluncem, řeč je o Aloe Vera. Kosmetika Curaloe je tvořena až z 95 % Aloe Vera a potravinové doplňky obsahují dokonce až 100% aloe. Kosmetika je ekologicky vyrobena, neobsahuje parabeny a není testována na zvířatech. Předností Curaloe je zpracování čerstvě vylisovaného aloe gelu a díky tomu maximální využití jedinečných účinků Aloe Vera. Vysoké koncentrace za studena lisované Aloe Vera a dalších přírodních ingrediencí dávají produktům Curaloe unikátní vysoce účinné i léčivé vlastnosti.

Rodinná záležitost

Anglická značka Austin Austin, která vznikla Východní Anglii. Zakladatelem je otec Richard s dcerou Bessie, kteří pod rodinným jménem Austin začali s výrobou přírodní a certifikované biokosmetiky. Kosmetika je citlivá k pokožce a šetrná k planetě. Žádný výrobek neobsahuje parabeny, silikony, SLS, minerální oleje ani jiné syntetické látky. Vyrábějí se z čistě veganských látek a balí se do recyklovaných materiálů. Tuto značku jsme pro vás objevili v obchodě Nila Store.

Zdroj: archiv značky Curaloe, Nila Store, Pexels