• Lifestyle  • Navštivte farmářské trhy na pražské Náplavce!

Navštivte farmářské trhy na pražské Náplavce!

V Praze se pořád něco děje – a pokud máte volné sobotní ráno či dopoledne, nechte se inspirovat naším typem a podlehněte kouzlu farmářských trhů!

Již 7. Rokem se pravidelně každé sobotní dopoledne konají jarní farmářské trhy. Úžasnou atmosféru skvělých domácích produktů podtrhává krása pražské Náplavky, kde se farmářské trhy konají.

Ranní Náplavka je bezpochyby jedno z nejkrásnějších pražských míst! V přítomnosti krásného prostředí se můžete těšit na obrovské množství stánků s nejrůznějšími produkty – od potravin přes nápoje, keramiku, pomocníky do kuchyně, kosmetiku, či velice oblíbené stánky s květinami –veliké pozornosti se těší kytice polních květin, obrovské pugéty růží či nepřeberné množství barevných tulipánů. Ti nejšikovnější aranžéři Vám uváží jakékoli květiny, které si jenom vzpomenete! A co je na tom nejlepší – budou vypadat jako byste je právě sesbírali na louce!
Na své si sem přijdou také milovníci vegan či raw stravy, kterým je zde věnováno nemálo stánků – ať už se jedná o stánky s hlavními jídly či zákusky.  Ale na druhou stranu –  ani milovníci masa nebudou ošizeni.

Za povšimnutí určitě stojí také domácí limonády, kterými se můžete v průběhu nákupů osvěžit, nebo si je v podobě sirupu odnést domů!

Celá atmosféra je doplněna hudbou a příjemnou obsluhou a v neposlední řadě také malebnou atmosférou pražské Náplavky.
Jarní farmářské trhy jsou jednou z mála možností, kde můžete koupit ty nejčerstvější a nejlepší výrobky výborné, domácí kvality.

A největší plus?

Už nemusíte trávit soboty v přeplněnýh nákupních centrech! Vyrazte s proutěným košíkem k Náplavce a spojte příjemné s užitečným – nakupte na sobotní oběd a užijte si krásu prosluněné Náplavky! 🙂

 

Nepojmenovaný 1Nepojmenovaný 1 Kdy a kam dorazit: 

Náplavka, Praha 2
Sobota 8:00-14:00
TRAM 3, 4, 7, 10, 14, 16, 17, 21 stanice Palackého náměstí
METRO B – Karlovo náměstí, východ Palackého náměstí a vlevo pěšky dolů na Náplavku přímo k řece Vltavě


Pro podrobnější informace a případné změny sledujte stránku http://www.farmarsketrziste.cz/.

 

Krásné jaro!

1