• Events  • Nejlepší outfity na Colours of Ostrava? Inspirujte se!

Nejlepší outfity na Colours of Ostrava? Inspirujte se!

Festivalové léto je v plném proudu a naše redakce nevynechala Beats for Love, Rock for people ani pražský Metronome. Další zastávkou je Colours of Ostrava a klasická otázka zní – co na sebe? Vzhledem k rozžhaveným teplotám dáváme přednost co nejmenším kouskům. Jste v tom s námi? Můžete totiž vyhrát i super ceny!

Plavkový třpyt

Letos jsme se rozhodli, že dáme tričkám vale. V plavkovém svršku totiž přežijete i největší horko a navíc v kolekci od Tezenis najdete opravdu hvězdné kousky. Třásně a třpytivé potisky skvěle zkombinujete s riflovými mini kraťásky a punčochy s rybím vzorem.

Trending shorts

Pokud se nespokojíte jen tak s nějakou džínovinou, dotvořte svůj look outstanding spodkem, ve kterém budete jednoduše nepřehlédnutelná. Kromě lesklých materiálů jsou aktuálně trendy zvířecí vzory. Nezapomeňte ani na název festivalu a odzbrojte kolemjdoucí zářivými barvami!

Odvážné sítě

Pokud vám předešlý výběr přijde málo sexy, inspirujte se zahraničními trendy slavných hvězd a sáhněte po síťovaných, háčkovaných nebo krajkových šatech či overalech. Doplnit je můžete plavky, nebo pokud si troufnete, tak tvarovanými pasties!

Romantická duše

Sexy is the new black, ale tento styl nesedí všem. Pokud raději sáhnete po květinovém romantickém vzoru, máme pro vás pár tipů na šaty, které vynosíte i mimo festivalovou sezónu – třeba i do práce.