• Beauty  • Nevíte si rady, jakou vůni vybrat? Načerpejte parfémovou inspiraci

Nevíte si rady, jakou vůni vybrat? Načerpejte parfémovou inspiraci

Ačkoliv se výběr vůně pro někoho blízkého může zdát jako nadlidský úkol, dáme vám pár tipů, se kterými parfémy určitě nešlápnete vedle. Jedná o klasický a zároveň velmi ceněný dárek, který bezpochyby vykouzlí úsměv na tváři každé ženě. Pokud v tuto chvíli chcete obdarovat někoho pozdějším dárkem, inspirace vám přijde vhod.

Gabrielle CHANEL Essence v dárkové krabici

Parfém inspirovaný samotnou Gabrielle Chanel, který vás ohromí již na první pohled svou sofistikovaností. Esenci tvoří koncentrát složený ze čtyř květů: exotický a intenzivní jasmín, zářivý a ovocný ylang-ylang, svěží a opojný květ pomeranče a smyslná tuberóza. Jedná se tak o vůni, jak na běžné nošení, tak i zároveň na speciální příležitosti. Pokud zvážíte koupi tohoto parfému, určitě zvolte elegantní dárkové balení, které vyrazí každé ženě dech.

Gucci Bloom dárková sada

Gucci Bloom je revoluční parfém, který se neustále na vaší pokožce postupně rozvolňuje během doby, co jí máte na sobě. Jedná se o jemnou vůni, která je vytvářena výtažkem z jasmínových pupenů, tuberózy liánových květů, které dodávají celé vůni naprostou svěžest a lehkost. Vánoce jsou v řadech parfumérií ve znamení výhodných dárkových sad, kdy jejich investice do nich se rozhodně značně vyplatí. Gucci Bloom sada obsahuje nejenom samotný parfém, ale i taktéž tělové mléko ve stejné vůni.

Dárková sada YSL Libre

Vůně od Yves Saint Laurent nesoucí název Libre se stal jedním z vůbec největších bestsellerů ve světě vůní. Svou přízeň si získala svojí neobyčejnou kombinací, která se skládá z tónů mandarinky, černého rybízu, jasmínu, levandule, pomeranče a vanilky. YSL Libre je bezpochyby ohromující vůně, která se hodí pro výjimečné příležitosti. Výhodná dárková sada obsahuje jak samotný parfém, tak dokonce i miniaturu této vůně.

Dárková sada Valentino Voce Viva

Parfém Voce Viva umožňuje každé ženě se cítit sebevědomě a zároveň vyzařovat energií. Parfém vás okouzlí kombinací italského bergamotu, šťavnaté mandarinky, pomerančového květu a vanilky.  Vůně byla odkázána hlasu, velmi intimnímu ženskému smyslu. Ne náhodou se proto její tváří stala Lady Gaga. Sváteční dárková sada nabízí jak samotný parfém Voce Viva, tak i dokonce dvě cestovní miniatury.

Dárková sada Tiffany & Co.

Dámský parfémový set Tiffany & Co. obsahuje plnou verzi vůně i její miniaturu. Jedná se o velice moderní vůni, která se otevírá tóny mandarinky, dále se postupně rozvolňuje šťavnatý bergamot a svěží citrón. Parfém této luxusní šperkařské značky má jednoznačně evokovat eleganci, sofistikovanost a nadčasovost.

Zdroje: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9