• Beauty  • Nežný dotek v překrásném balení: to je Rituals

Nežný dotek v překrásném balení: to je Rituals

Hledáte dárek, který je praktický, ale zároveň vypadá krásně a ke všemu naprosto luxusně voní a pomůže vám uvolnit tělo i mysl? Kupte své drahé polovičce k Vánocům dárkovou sadu Rituals.

Kromě toho, že obsah tohoto překrásného balení potěší snad každého, ozdobnou krabičku ve které jsou sady baleny můžete používat jako úschovnu ještě dlouho poté, co obsah vypotřebujete!

Pokud hledáte životní harmonii potěší vás zajisté sada The Ritual of Ayurveda inspirovaná starověkou indickou moudrostí.Hlavními ingrediencemi je himalájský med a indická růže.

Novou energii vám vžene do žil krásná, sladká vůně ve které se mísí japonská třešeň s rýžovým mlékem, které jsou obsažené v kolekci The Ritual of Sakura.

Sada The Ritual of Hammam se inspirovala jedním z nejstarších očistných rituálů na světě. Do vašeho domova přináší ceremonie a vůni rozmarýnu a eukalyptu.

The Ritual of Laughing Buddha vám pozvedne náladu a naladí vás na optimistickou vlnu vůní sladkého pomeranče a cedrového dřeva.

Sada The Ritual of Samurai oslovuje muže a navazuje na tradici slavných japonských bojovníků. V produktech naleznete kombinaci vůní japonské máty a organického bambusu.

Slovo dao je v čínské filozofii výrazem pro dosáhnutí rovnováhy mezi yin a yang. The Rituals of Dao vám proto přináší vnitřní rovnováhu a mír. Nástrojem pro to jsou výtažky z bílého lotosu a yi yi renu.

Všechny sady můžete zakoupit ve velikostech od S po XL v kamenných prodejnách Rituals nebo online na jejich webových stránkách.

 

Zdroj: Rituals.cz