• Fashion News  • Nová éra nakupování je tady! Módní e-shop ABOUT YOU zamířil do Česka

Nová éra nakupování je tady! Módní e-shop ABOUT YOU zamířil do Česka

Česká verze módního eshopu ABOUT YOU byla spuštěna na velkolepé zahajovací párty na střeše OD Kotva v Praze. Nikdo, kdo v českém showbyznysu a hlavně v módě něco znamená, nesměl chybět na oslavě revolučního příchodu. Více než 300 influencerů, VIP osobností, celebrit a novinářů z branže slavnostně zahájili začátek nové éry nakupování online v Česku. Co je na ABOUT YOU jiného?

Velkým posláním celé zahajovací párty bylo, aby o ABOUT YOU věděli opravdu všichni, a to se zdárně podařilo. Na party vystoupily hvězdy lokální hudební scény – zpěvačka Annet X, DJ NobodyListen a DJka Veronika Ruppert. Mezi hosty nechyběly osobnosti jako topmodelky Hana Soukupová a Taťána Gregor Brzobohatá či Adam Mišík nebo Roman Vojtek, Leoš Mareš a Monika Marešová.

V čem je eshop ABOUT YOU odlišný od konkurence? Staví na osobním přístupu a inspirativním obsahu pro každého jednoho uživatele, kterému dokáže nabídnout relevantní produkty k nákupu. Přímo na jednom místě se můžete nechat inspirovat, najít ideální módní kousky, které budou přizpůsobené k osobnímu stylu. Digitalizací reaguje na tradiční „window shopping“, napříč tomu dokáže přizpůsobit nabídku sortimentu nakupujícímu přesně podle toho, co hledá.

Jaké značky ABOUT YOU nabízí? Více než 70 000 produktů od více než 500 značek, mezi které patří Tommy Hilfiger, Calvin Klein, Guess, Hugo Boss, GAP, Abercrombie & Fitch a mnoho dalších, najdete na webu. Není to jen zdaleka obyčejná platforma pro nakupování, ale i místo, kde najdete pořádnou dávku inspirace pro váš osobní styl. Odteď už nebudete potřebovat asistenci při výběru oblečení ani žádného módního stylistu. Pokuď by vám i přesto chyběla pořádná dávka inspirace, můžete ji načerpat na Instagramu, kde lze díky tagům značek snadno nakoupit.

about-you-resize-86
about-you-resize-47
about-you-resize-135
about-you-resize-125
about-you-resize-5
about-you-resize-79
about-you-resize-75
about-you-resize-109
about-you-resize-101
about-you-resize-82
about-you-resize-98
about-you-resize-85
about-you-resize-3

Vše je velmi přehledné a jednoduché. Aplikace nabízí nákupní zážitek při každém výběru produktů. Jaký konkrétní zážitek? Když se uživatel zaregistruje, jeho jméno se objeví v logu na domovské stránce e-shopu jako osobní pozdrav a nabídka se mu přizpůsobí na míru na základě jeho předchozích objednávek. Zní to fantasticky? Na nic nečekejte a zavítejte objevit, co vše v sobě skrývá nová éra nakupování, protože teď je to O TOBĚ!

 

Zdroj fotografií: Ivan Kašša

Marketing manager