• Fashion News  • Nová kabelka podle světoznámé modelky Iriny Shayk

Nová kabelka podle světoznámé modelky Iriny Shayk

Co by to bylo za značku, kdyby nespolupracovala se světově známou tváří? Dnešním trendem se řídí i značka Tod’s, která si za svého dalšího zástupce nové kolekce vybrala právě uznávanou modelku Irinu Shayk.

Značka Tod’s je známá především svými botami a jiným luxusním koženým zbožím. Produkty jsou vyráběny ručně podle dlouholeté tradice vysoce kvalifikovanými řemeslníky. Tod’s je svými exkluzivními produkty na trhu velice oblíbená.

Nyní se Tod´s spojilo ve spolupráci s modelkou Irinou Shayk, která navrhla a přetvořila kabelku ze známé řady Iconic D do limitované edice, kterou uvedla v březnu společně s novou kolekcí jaro/léto 2019.

Irina dbala při navrhování kabelky na praktičnost a nadčasový design. „Můj život je v mé tašce, “říká modelka Irina Shayk. „Sluneční brýle, nějaký bonbón, malé zrcátko, nabíječka, vše, co v běžném životě každá z žen nesmí postrádat.“ S takovým uvažováním a seznamem základů tedy není divu, že Tod’s vyzval ke spolupráci právě Irinu.

Kabelce byl ponechán vzhled motýlích křídel, nicméně nyní nabízí větší škálu barev od žluté, hnědá až třeba po oranžovou.

Za nás má Irina i značka Tod’s palec nahoru!

Zdroj fotografií: 1, archiv značky Tod’s