• Fashion News  • Nová kolekce 27JEWELRY – tak trochu jiné šperky

Nová kolekce 27JEWELRY – tak trochu jiné šperky

Šperk je zhmotněním radosti na celý život či povzbuzením do dalších dní. Nejen to reflektuje nová kolekce 27JEWELRY s názvem Paths. Co vše v sobě trochu jiné šperky skrývají?

Česká designérka, zlatnice a šperkařka Lenka Kerlická tvoří pod značkou 27JEWELRY již od roku 2002. Věnuje se zakázkové výrobě a malovýrobě šperků ze svých kolekcí. Šperky jsou vyrobené ručně ze zlata a přírodách kamenů. Šperky jsou ručně vyráběné ze 14k zlata a některé kousky z jsou zdobeny čirými brilianty.

„Inspirací pro mou poslední kolekci jsou životní cesty. Někdy máme sil na rozdávání a někdy potřebujeme pomoct zvednout. Šperky vyjadřují různá období našich životů, která jsou naprosto přirozenou součástí a posouvají nás vpřed.“ říká Lenka Kerlická.

Nová kolekce Paths

Jemné proplétající se linie prstýnků plné energii a síly. Kruhový tvar vyznačuje nikdy nekončící koloběh života, střídání se slabších a silnějších chvil. Celkově šperky působí dost minimalisticky a svěže. Šperk by měl navozovat pocit uvědomění, že je vše, jak má být a člověk je přesně tam, kde právě má být. Kolekce Paths znázorňuje naši víru, v to, že vše má svůj důvod a smysl.

https://www.instagram.com/p/BveK48ilu7-/

27JEWELRY kolekce Paths je k dostání v showroomu na Praze 5, butiku na Malé Straně nebo online.

Zdroj fotografií: Archiv značky 27JEWELRY