• Fashion News  • Nová vůně DAISY DREAM od Marca Jacobse

Nová vůně DAISY DREAM od Marca Jacobse

Reklamní kampaň návrháře Marca Jacobse přesně 26. června 2014 spatřila světlo světa. Režisérem této reklamy pro očekávaný parfém Daisy Dream nemohl být nikdo jiný než Marcova dlouholetá přítelkyně a spolupracovnice Sofia Coppola – americká režisérka, herečka, producentka a scénáristka. V roce 2003 získala za scénář k filmu Ztraceno v překladu Oscara a následně v roce 2004 Zlatý glóbus za nejlepší film a scénář a v roce 2005 César za nejlepší zahraniční film. Je první Američankou a třetí ženou v historii vůbec, která byla nominována na Cenu americké filmové akademie za režii.

Sofia Coppola

Klip natočený ve spolupráci těchto dvou zvučných jmen je krátký, což je pro oba klasické. Hlavní roli v reklamě na parfém ztvárnila modelka Antonia Wesseloh, která se v klipu objeví v dlouhých bílých šatech, na louce plné kopretin za zvuku hudby dua Sleigh Bells.

MJ SC

Parfém je od července 2014 v prodeji, je to ideální vůně na léto, je lehká, ovocná s vůní liči, hrušky, grapefruitu a kokosové vody. Vytvořil ji Alberto Morillas ve spolupráci s Ann Gottlieb a samozřejmě Marcem Jacobsem. Při shlédnutí videa se určitě zasníte a pokud ne, věřte, že samotná vůně parfému vás okouzlí. Tak navštivte co nejdříve nejbližší parfumerii a alespoň vůni vyzkoušejte na vlastní kůži a prožijte snové léto.

daisy-dream-new-summer-fragrance-by-marc-jacobs21

Zdroje obrázků: 1, 2, 3