• Beauty  • Novinka z laboratoře Vichy, která dodá sílu vaší pleti

Novinka z laboratoře Vichy, která dodá sílu vaší pleti

V těchto dnech klademe důraz na to, jak nejlépe posílit svůj imunitní systém, ale neměli bychom nepodceňovat péči o pleť. Po obrovském úspěchu boosteru Minéral 89 pro pleť a následně i oční okolí značka Vichy přichází s novinkou, která posílí pleť a napomůže k tvorbě ochranné bariéry po aplikaci účinné pleťové masky.

Minéral 89 Posilující Hylauron-Booster pleťová maska je založena na stejném principu – 89 % Termální vody Vichy vulkanického původu a kyselina hyaluronová přírodního původu v čerstvém spojení s textilní maskou vyrobenou z mikrořas. Po smíchání nabývá maska svěží gelovité textury pro přilnutí ke konturám obličeje a osvěžení pleti. Okamžitě vyplňuje a vyhlazuje, hydratuje až 24 hodin.

Dopřejte si pořádnou dávku síly vaší pleti, ať září zdravím s kompletní řadou Minerál 89. Čisté složení pouze 11 ingrediencí. Bez parfemace, alkoholu a bez silikonů pro přirozený pocit. Laboratoře Vichy dosáhly výjimečné koncentrace Mineralizující termálni vody až v 89 % ve spojení spolu s vysokou dávkou kyseliny hyaluronové a dalšími 9 složkami.

Ikonický Minéral 89 Hyaluron-Booster byl navržen tak, aby splňoval širokou škálu potřeb různých typů pleti. Jde o první denní booster od Vichy, jehož cílem je celkové posílení funkce kožní bariéry a obrana proti vnějším agresorům, kteří zhoršují kvalitu pleti a způsobují ztrátu hydratace a jasu. Je vhodný pro jakýkoliv typ pleti. Pro muže i ženy. Díky jeho účinkům je pleť den po dni silnější, svěží a vyplněná.

Unikátní složení Minéral 89 Posilující Hyaluron-Booster pro oční okolí řeší hlavní problémy citlivé oblasti očí, jako jsou dehydratace, jemné vrásky, váčky a tmavé kruhy pod očima a unavený vzhled. Pleť kolem očí je mnohem křehčí, než v ostatních částech obličeje. Nevídaná lehkost gelové textury téměř neodpovídá aktivní síle, kterou v sobě skrývá. Tato účinná oční péče chrání jemnou pleť v okolí očí.

Zdroj fotografií: archiv značky Vichy

Marketing manager