• Lifestyle  • Nový designový showroom PROSTORIA

Nový designový showroom PROSTORIA

Na konci loňského roku, jsme měli možnost zúčastnit se vernisáže při příležitosti otevření nové prodejny s designovým nábytkem – Prostoria, kterou můžete navštívit v Praze na adrese Vinohradská 52.

1

Chorvatská firma Prostoria vytváří designový nábytek od roku 2010. Za poměrně krátkou dobu své existence stihla Prostoria posbírat několik ocenění za design, mezi nejprestižnější patří cena RED-DOT za design z roku 2012, kterou získala pohovka Revolve.

Jižanský původ společnosti se promítá i do designu produktů, který v sobě snoubí středomořskou smyslnost s kontinentální racionalitou. Je důležité poznamenat, že se jedná o design cenově dostupný pro širokou veřejnost, což není ve světě současného designového nábytku běžná věc. I přesto je při výrobě kladen velký důraz na použití kvalitního materiálu.

2

Od svého počátku spolupracuje Prostoria s designéry, kteří jsou považování za skvělé a zkušené odborníky.

Společnost Prostoria a její české zastoupení disponuje nejen kvalitním zbožím, ale také službami v oblasti interierového poradenství, jejichž kvalitativním garantem je společnost de.fakto, která Prostorii na Český trh přivedla.

3

V sortimentu prodejny na Vinohradské třídě naleznete sedací soupravy Prostoria, rozsáhlou nabídku stylových umyvadel a van Krion a Glass Design, nábytek z masivního dřeva Rottdesign a také to nejlepší od široce uznávaných designérů.

4

Pro bližší představu můžete navštívit webové stránky: www.prostoria.cz nebo navštívit osobně showroom  v Praze.