• Fashion News  • Obchodní dům Van Graaf se dočkal jarní změny vizáže

Obchodní dům Van Graaf se dočkal jarní změny vizáže

Milujete široký výběr značkového oblečení, nejlépe pod jednou střechou? Pak vás jistě potěší redesign obchodního domu Van Graaf v Praze. Firma totiž v březnu představila zcela nové prostory společně s rozšířeným sortimentem, takže na zákazníky čeká luxusní interiér plný značek jako Armani Exchange nebo Calvin Klein Jeans.

Van Graaf na Václavském náměstí v Praze je už několik let místem, kde jsou pod jednou střechou dostupné pánské a dámské modely od světových značek. Třípatrový dům nyní prošel několika změnami a rozšířila se i nabídka zboží. V pánském oddělení se jedná například o zbrusu nový Calvin Klein Jeans Shop a Tommy Jeans Shop ve druhém patře. V přízemí se nově nachází Tommy Hilfiger Shop. Přibudou navíc značky jako Trussardi Jeans, GAS, Destrezzed nebo Fila. Vylepšeného designu se dočkají také dámy: v prvním patře je upraven přechod mezi klasickými a elegantními trendy. Z novinek nechybí například britská značka Ted Baker, známá především pro své hravé boty a kabelky, či italský Twin Set. 

Původem německá firma Van Graaf nabízí až 200 značek oblečení, bot a doplňků. Od jejího založení v roce 2001 se rozšířila do mnoha evropských zemí, včetně Polska, Rakouska, Švýcarska a Maďarska. V roce 2010 se k nim připojila také Česká republika. Neváhejte a zrekonstruované prostory si prohlédněte na vlastní oči: možná, že vás u toho zaujme nejeden kousek, kterým oživíte jarní šatník.

Další informace naleznete na webových stránkách Van Graaf.

 

Foto: Archiv módního domu Van Graaf