• Fashion News  • Pánové, v létě vsaďte na proužky!

Pánové, v létě vsaďte na proužky!

Proužky jsou nestárnoucím módním trendem, který se pravidelně vrací jak na přehlídková mola, tak do běžných obchodů. Letošní pánské kolekce značky Snapbacks proužky vyloženě hýří, takže by se pánové měli na léto náležitě připravit. U tohoto nesmrtelného vzoru mají navíc všichni jistotu, že si najde místo ve vašem šatníku natrvalo a nevyjde z módy ani příští sezónu.

Černobílá klasika

Proti černobílé kombinaci snad nikdo nemůže nic namítat. Její spojení s proužkovým vzorem je vyloženě klasika nadruhou, která nikdy neomrzí. Zatímco dámy mají z horizontálních pruhů na oblečení strach, pánové naopak uvítají, že jejich hrudník bude vypadat o něco širší. Pruhovaná trička budou toto léto základem pánského šatníku a při zvolení volnějšího střihu vám zajistí pohodlí i v těch nejparnějších dnech.

Foto zleva: černobílé triko s úzkými proužky, REBEL8, 1190 Kč, černobílé triko s širokými proužky, HUF, 1490 Kč


Nebojte se barev

Léto je nejlepší příležitostí pro vystoupení ze své konzervativní ulity, a je tak načase vyzkoušet proužky i v barevném provedení. Teplé počasí si žádá výrazné barvy a nemusíte se bát ani těch opravdu zářivých. Letní barevná paleta Snapbacks kolekce nabízí bezpočet možností. Pokud ale zase nechcete působit jak pestrobarevný kanár, zkombinujte barevné proužky opět s těmi bílými nebo černými a určitě nešlápnete vedle.

Foto zleva: neonově zelené triko, Pleasures, 1990 Kč, fialové triko, Pleasures, 1990 Kč

 

Když se večer ochladí

Koupí pruhovaného trička na léto rozhodně neprohloupíte, počasí je ale nevyzpytatelné a občas se může i ochladit. Zvlášť v létě navíc trávíme venku i dlouhé večery, takže nějaká ta mikina či triko s dlouhým rukávem se také bude hodit. A pánové chtějí být trendy určitě i ve večerních hodinách, takže i tady si přizvěte na pomoc proužky. I taková sportovní mikina s kapucí bude s proužky hned vypadat elegantněji.

Foto zleva: pruhované triko s dlouhým rukávem, Diamond Supply Co., 1342 Kč, Pruhovaná mikina s kapucí, HUF, 2690 Kč

Taky nedáte na proužky dopustit?

Zdroj: Archiv značky