• Styling  • Objevte krásu dámských obleků

Objevte krásu dámských obleků

Obleky už dávno nejsou záležitostí pouze pro muže. Mnoho žen se bojí, že v obleku nebude vypadat žensky nebo sexy. My vám pomůžeme najít takové střihy, které naopak vaše přednosti podtrhnou a otočí se za vámi ne jeden muž.

Barvy

Skvěle vypadá sjednocení jedné barvy. Brunetky neudělají chybu červenou, blondýnky vyniknou v královsky modré. Barvy k jaru patří, a tak není na škodu si s nimi pořádně vyhrát! Výrazné sako se nejlépe kombinuje s košilí či topem bílé nebo černé barvy. Pokud se nebojíte experimentovat, zkuste zapnout sako a pod něj vzít jen krajkovou braletku. Působí to žensky a stylově!

Vsaďte na klasiku

Neutrální obleky nejsou nuda, pokud je umíte správně kombinovat.  V tomto případě se snažte, aby vám sako padlo jako ulité. Nejdůležitější je, hlídat si, aby vám nebylo veliké na ramenou. Kombinovat se dá s bílou či barevnou košilí. Lodičky dodají outfitu elegantní vzhled, naopak s teniskami bude vypadat ležérně a vy se budete cítit pohodlně.

Vzory

Vzorované obleky skrývají kouzlo, které si zamilujete! Ať už proužky, nebo kostička, vzory všech druhů váš oblek perfektně ozvláštní. U vzorovaných sak vůbec není na škodu vzít o číslo větší či vybrat oversize kousek. Rozepnuté sako vypadá svěže a ležérně. A tahle bílá klasika? Za nás palec nahoru.

Jak kombinovat?

V kombinování se fantazii meze nekladou. Jestliže chcete vsadit na eleganci, doporučujeme lodičky či polobotky. Naopak ležérní look skvěle podtrhnou tenisky jakéhokoliv druhu. Ať už plátěnky nebo sportovní tenisky, nebojte se experimentovat! Malý batůžek přes rameno nebo kabelka, opět záleží na vkusu. Ledvinka zapnutá přes rameno váš outfit také skvěle ozvláštní.

A jak se líbí trend ženských obleků vám?

0, 1, 2, 3, 4, 5, 6