• Styling  • Tomboy style

Tomboy style

Nebojíte se experimentovat s módou? Zkoušíte rádi různé styly? Už jste objevily tomboy style? Přinášíme vám několik tipů pro inspiraci!

Móda pro mladistvé je avantgardní, nebojí se bourat hranice tolerance, odvážně proplouvá ulicemi. Vše je povoleno, žádná pravidla neplatí. Pokud se cítíte na tento styl, volte barvy tmavší – šedou, černou, ale také např. vojenskou zelenou. Kombinujte roztrhané jeany s pletenými kulichy, křiváky s klokankami (zajímavá kombinace je rock-romantic: čená kůže s lehkými růžovými látkami)

Konzervativnější do práce – hnědý nebo šedý tweed, vlněné látky, bekovka, vestička, oxfordky. Tento styl se nejvíce nosí v Británii, ale svou popularitou dávno ohromil přehlídková mola dalších evropských metropolí. Jestli vám nechybí odvaha, vyzkoušejte si na den elegantní gentlemanský vzhled.

Odvážnější na večer – na večírku tímto outfitem oslníte. Nejen, že budete originální – mezi sukněmi nejrůznějších rozměrů se budete mrštně pohybovat v pohodlných kalhotách, ale také (a to by řeklo jen málo žen) budete vypadat neskutečně žensky. Vždyť to věděla už George Sandová, anglická spisovatelka, nebo návrhářka Coco Chanel. Základem je černý oblek. Můžete si pohrát s materiály a pořídit si poněkud „luxusnější“ látky jako je samet nebo satén. Střevíčky volte pokud možno méně nápadné a ženské (např. páskové), působí křehce. Opravdovou třešničkou pak bude krajková bralettka.

Zdroje: 0), 1), 2), 3)