• Fashion News  • Oblíbené tričko Justina Biebera si nyní můžete pořídit i vy!

Oblíbené tričko Justina Biebera si nyní můžete pořídit i vy!

Celé to začalo jedinou větou: „Potřebuji dlouhé tričko, a chci, aby vypadalo takhle.“ V době před pěti lety však na trhu žádná dostatečně dlouhá trika nebyla. I přesto se ale osobní stylistka Justina Biebera, Karla Welch, nevzdala a vzala věci do vlastních rukou. Z přešívaných triček z Kmartu, která Bieber s oblibou nosí, dnes vznikla kolekce i pro veřejnost!

Ale proč vlastně nosil Justin Bieber trička z obyčejného Kmartu? „Problém byl v tom, že Justin byl, co se materiálu týče, hodně vybíravý. Líbilo se mu to, ale zase nenáviděl ono,“ vyprávěla o spolupráci Karla Welch.

„A víte co miloval? Bílou bavlnu značky Hanes. Proto jsem nakoupila v Kmartu trička v největší možné velikosti, rozstříhala je, a spolu s Justinem jsme z daného materiálu ušili taková podle jeho představ.

Zanedlouho jsem začala denně dostávat dotazy, zda jsou trička někde k dostání – nebyla, samozřejmě. Na to velice rychle zareagovaly okolní značky a ve všech luxusních obchodech se začala objevovat stejná dlouhá trička, avšak za naprosto přehnané částky,“ vzpomínala Welch.

Právě obrovská poptávka a neuvěřitelně vysoké ceny, které jsou si módní návrháři za obyčejné bílé tričko schopni říct, dohnaly stylistku k vytvoření své vlastní kolekce. Spojila se pro ni, jak jinak, než s osvědčenou značkou Hanes, a společně daly vzniknout řadě sedmi bílých triček pro muže a ženy.

V kolekci najdeme původní střih triček Hanes, tank top bez rukávů a samozřejmě nesmí chybět ani super dlouhá verze, kterou sám Bieber tolik miluje. Dále kolekce obsahuje i cropped verzi všech výše zmíněných.

„Naše trička jsou určená k tomu, aby je lidé nosili znovu a znovu, dokud se pro ně nestanou stejně perfektní, jako třeba jejich oblíbené džíny. Inspirovaná Justinem, vyrobená mnou. Doufáme, že z nich budou ostatní stejně nadšení, jako my!“ radovala se ze spolupráce Karla Welch.

Trička jsou dostupná za pouhých $30 na stránce xkarla.com.

Jak se vám líbí?

 

Zdroje: 1, 2, 3