• Fashion News  • Odolejte nepříznivému počasí v kolekci Vans All-Weather MTE

Odolejte nepříznivému počasí v kolekci Vans All-Weather MTE

MTE značky VANS jsou spojením pohodlí a výkonu. Jsou vyrobeny z těch nejodolnějších materiálů s odolností zadržovat teplo a řízením odvodu vlhkosti. S takovou výzbrojí zvládnete i to nejchladnější počasí během zimních dnů.

Vans během vánočních svátků představila boty Sk8-Hi MTE 2.0 DX a UltraRange EXO Hi MTE. Jedná se o dvě novinky, které se mohou pochlubit řízeným odvodem vlhkosti, zadržováním tepla a extra přilnavostí. 

Boty Sk8-Hi se od svého zrodu těší oblibě pro svou odolnost a univerzálnost. A nemusíte v nich nutně jezdit na skateboardu. Tato klasika byla obohacena o svršek odolný proti povětrnostním vlivům vybavený jak jazykem, tak patou pro snadnější navlékání a svlékání a vyztuženou gumovou špičkou pro větší odolnost. Technologie MTE 360 pro zadržování tepla udržuje nohy v teple a suchu, zatímco tvarovaná vložka UltraCush s pěnou Achilles zajišťuje nohám pohodlí po celý den. Zdrsněná podrážka je výsledkem 20 let zkušeností s výrobou zimní obuvi a botám dodává trakci. Sk8-Hi MTE 2.0 DX je k dostání v následujících barvách: meruňková/černá a modrá/marshmallow.

UltraRange EXO Hi MTE je vybavena technologií MTE 360 do každého počasí s lepším zadržováním tepla a řízeným odvodem vlhkosti. Svršek odolný proti povětrnostním vlivům, vrstva zadržující teplo mezi podešví/mezipodešví a vložka plus tepelná podšívka – to vše, aby se bota pohodlně nosila. Nově navržená, společně formovaná vnější podešev s reverzním vaflovým vzorem maximalizují trakci a odolnost při zachování lehkosti a všestrannosti. UltraRange EXO Hi MTE je k dostání v barvách navy (námořní modrá) a canteen/marshmallow.

Vans Sk8-Hi MTE 2.0 DX a UltraRange EXO Hi MTE jsou k dostání nyní u vybraných prodejců Vans.

Zdroj fotografií: archiv značky Vans

Marketing manager