• Gastro  • Gastro lupa: Objednejte si jídlo až ke dveřím z restaurací v Brně

Gastro lupa: Objednejte si jídlo až ke dveřím z restaurací v Brně

Už vám došly nápady, co doma uvařit dobrého? Podpořte restaurace, jež v této době doslova přežívají a pochutnejte si tak na jejich specialitách. Přinášíme vám tipy na různé druhy restaurací v Brně, které dovezou objednané jídlo až k vám ke dveřím.

Amici, Pizza & Burgers

Kromě pizzy a burgerů si můžete objednat také výborné dezerty nebo kelímek zmrzliny. Restaurace sídlí na adrese Palackého třída 82, Brno. Objednávku si můžete vyzvednout u okénka pobočky restaurace. V Brně najdete celkem 5 poboček odkud si můžete nechat objednávku na vámi zadanou adresu nebo na tzv. “Amici Point”.

Konoha sushi

V nabídce mají stálé i obědové menu, vybrat si můžete z mnoha druhů sushi i salátů nebo polévek. Objednávky rozváží na vámi zadanou adresu. Jejich stálá adresa je Marie Steyskalové 7.

La Patas

Zaměřuje se na italskou kuchyni a jistě si vyberete z opravdu široké nabídky. Kromě mnoha druhů pizz nabízí také těstoviny, saláty, rissota, ale i nápoje a zmrzliny. Jejich stálá adresa je U Leskavy 39, Brno, ale vaši nabídku přivezou přímo před váš vchod.

Padagali

Pokud jste milovníci indického jídla nebo chcete vyzkoušet jen něco nového, zavítejte na stránky této restaurace. Indická restaurace vám jídlo zaveze až domů nebo si objednávku můžete vyzvednout u okénka. Jejich adresa je Kotlářská 989/51a, Veveří, Brno.

The Tap In

Jedná se o restauraci zaměřenou na evropskou kuchyni. Důraz klade zejména na kvalitní suroviny zpracované tradičními způsoby a také na dobré pivo. Jejich adresa je Marešova 14, Brno – střed.

Zdroj fotografií: 1, 2, 3, 4, 5, Pexels