• Fashion News  • Odvážná a sebevědomá taková je podzimní kolekce H&M STUDIO

Odvážná a sebevědomá taková je podzimní kolekce H&M STUDIO

Kolekce H&M Studio podzim a zima 2021 je nabitá vášní, osobitostí a avantgardním královským duchem. Kombinuje extrémní a dramatické objemy s uplými, odvážnými overaly, výraznými pleteninami, originálními doplňky a rafinovaným spodním prádlem. Je to zkrátka high fashion kolekce pro odvážnou a sebevědomou ženu. K dispozici bude pouze na hm.com od 9. září.

Kolekce H&M Studio je tuto sezonu inspirována ženami, které jsou odvážné a nebojí se vystoupit z davu. Je plná odkazů na královský styl, včetně potisku „Queendom“ v grafity stylu. Úžasná barevná paleta královské modré, fialové, výrazné oranžové a olivově zelené kontrastují se světle šedou, černou a krémovou.

Objem je klíčovým prvkem: péřová puffer bunda, minišaty s objemnou sukní a řada kalhot se širokými nohavicemi s výřezy na kolenou. Kolekci dotváří třídílný oblek s proužkem: sako, korzet a široké kalhoty. Stejně důležité jsou uplé overaly, legíny a topy, některé poseté flitry a kamínky zdůrazňujícími siluetu.

Sety spodního prádla s pásky a detaily kovových kroužků jsou navrženy tak, aby byly vidět, i když na sebe obléknete mikinu, či zkrácený úplet.

Inspirovali jsme se moderními ženami, které jsou sebevědomé a odvážné v každé situaci, ať už nosí proužkovaný oblek nebo krajkové spodní prádlo. Chtěli jsme vytvořit univerzální designy, které můžete přizpůsobit každé náladě, ale zároveň jsou velmi originální,“ říká Linda Wikell, návrhářka konceptu pro H&M Studio.

Pokud jde o doplňky, tentokrát zde platí heslo „více je více“. Důkazem jsou například pogumovaný choker a náhrdelník ve stylu vodopádu se zapínáním na spony, které spojují půvab a extravaganci. Nebo boty na jehlovém podpatku s mohutnou zaoblenou špičkou a boty s vysokou gumovou platformou. Obě jsou částečně vyrobené z materiálu VEGEA ™, rostlinné kůže, vyrobené z vyřazených hroznových slupek, které zbyly z procesu výroby vína.

Minulý čtvrtek se v pražském showroomu značky H&M konal event, kde představili novou oblíbenou kolekci podzimních trendů H&M Studio AW21. Hosté, mezi kterými nechyběly české módní influencerky či tváře z módního byznysu a fashion médií, mohli kromě kolekce vidět také díla z tvorby české umělkyně Lu Jindrák Skřivánkové, které ladily s designem této exkluzivní kolekce. Kousky z kolekce si zamilovaly mezi jinými i Zuzka Stráská, Mariana Prachařová, Sharlota, Martina Šmuková, Míša Štoudková, Karolína Wernerová a další.

Podzimní exkluzivní kolekce H&M STUDIO bude v prodeji od 16. 09. 2021, v 9:00 pouze online na HM.COM.

Zdroj fotografií: H&M Česká republika

Marketing manager