• Styling  • Oranžová, že se nenosí? Inspirujte se, jak nosit mandarinkovou barvu v létě

Oranžová, že se nenosí? Inspirujte se, jak nosit mandarinkovou barvu v létě

Oranžová – pravdou je, že tato barva bývá velice často podceňovaná a mnohé z nás ji do svého oufitu volí velice zřídkakdy nebo také vůbec nikdy. Oranžová je přitom barvou, která při správné kombinaci působí opravdu svěže, stylově a „zdravě“, navíc vypadá úžasně k opálené pleti. Mrkněte na naše tipy, jak se s touto veselou barvičkou „poprat“ a zkuste jí letos dát šanci, určitě bude skvělým oživením vašeho šatníku či botníku.

Hra s barvami

Pokud vám nechybí odvaha a ráda experimentujete, pak rozhodně musíte zkusit kombinovat mandarinkovou s jinými barvami, dokonale vypadá třeba s výraznou zelenou, ale také s fialovou.

https://www.instagram.com/p/CBQaffzpoOs/

Ležérně

Zvolte jeden kus oblečení této barvy a dokombinujte ho oversized trikem, vytvoříte tak pohodlný street style.

Tón v tónu

Oranžové sluší také další oranžová, popřípadě její přidružené odstíny. Na barevné paletě tak můžete mixovat jak je vám libo, můžete se klidně dostat až ke žluté nebo naopak k odstínům červené.

Oranžová vs. Černá

„Orange is the new black“ – pokud černou zbožňujete a stala se vaší uniformou, určitě se ji nemusíte vzdávat, právě naopak. Černá a oranžová vytváří sice výraznou, ale velmi slušivou kombinaci, ve které se v davu určitě neztratíte.  

Doplňky

Pokud zrovna nemáte náladu na divoké kombinace nebo se výrazné oranžové stále trochu bojíte, zkuste ji do vašeho oděvu zakomponovat alespoň v menší míře a zaměřte pozornost na doplňky. Věřte, že budou pomyslnou třešničkou na dortu každého letního outfitu.

Zdroje: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11