• Lifestyle  • THE SUMMER SPLASH od Miloshe Harajdy

THE SUMMER SPLASH od Miloshe Harajdy

Dlouhé teplé večery, jasná obloha, mokrý ručník, zmrzlinové rande, tyrkysový bazén, road trip s přáteli, ledová káva. Kalendář se 20.6. letním slunovratem překlopil do období, které zvolňuje pracovní tempo a posouvá větší část našich dní pod holé nebe. Inspirujte se pánským summer manuálem, který pro DailyStyle.cz připravil producent Milosh Harajda.

IL PELICANO BOOK

Příběh této italské legendy situované v Porto Ercole se začal psát v roce 1965, kdy do privátního sídla chodívali ikony světové kinematografie a umělecké scény. Dnes Hotel Il Pelicano vede Marie-Louise Sció, která oslovila legendárního fotgrafa Juergena Tellera, aby zdokumentoval „genius locci“ místa, která je letní baladou medzinárodné jet set scény. Kniha Il Pelicano ztělesňuje esenci italské folozofie „dolce far niente“ a stala se sběratelským artiklem.

JAMES PERSE

Když se monogram JP stal synonymem luxusní ležérní módy, jeho tvůrci začali relativně nedávno rozšiřovat linii o beachwear. Jejich pro značku typické pruhy v zemitých odstínech budou stylovým němým svědkem vašich plážových dobrodružství.

CELINE SANDALS

Hedi Slimane má recept jako vyrazit na všechny letní procházky stylově a v pohodlí. Pánské sandály z dílny CELINE odkazují na glamour 70. let, díky čemuž zaručeně přežijí tuto letní sezónu.

SLIM AARONS

Americký fotograf Slim Aarons začal svou pracovní trajektorii jako válečný fotograf. V šedesátých letech však osciloval mezi New Yorkem a Los Angeles, kde se díky jeho citu pro moment stal vyhledávaným společníkem místní elity. Paničky ho zvali na své zahradní párty a on měl volné pole, aby věrně zachycoval život californského léta na těch nejprestižnějších adresách.

MANUEL SANTELICES

Talentovaný ilustrátor z Chile dnes působí v New Yorku, kde ilustruje prestižní magazíny a fashion kampaně. Manuel vytváří na svém Instagramu krásné momenty letních dnů a pokud mu napíšete zprávu, klidně zvěční i sen vašeho léta do barevné ilustrace: @manuelsantelices

TOM BIANCHI

Pokud potřebujete motivaci začít pracovat na svém summer body pořadí vám vystudovaný politolog, spistovatel a fotograf Tom Bianchi, který dnes sídlí v Palm Springs. Tom zasvětil dekády dokumentaci vysportovaných pánských těl a magazín TIME prohlásil jeho sbírku polaroidů z let 1975-1983 za knihu roku.

NEROLI PORTOFINO

Unisexového společníka pro všechny letní příležitosti namíchal Tom Ford z extraktu esenciálního oleje neroli květu pomerančovníku. Parfém, který vzdává poctu kouzelné italské zátoce v Portofinu doplňují noty bergamotu, mandarinky a provokativní reklamní kampaň. Nechte se přenést na italskou riviéru.

TOWEL BY MARIO

Volná série, kterou doprovází ikonický hashtag #towelseries je dalším impulsem, kterým nám Mario Testino pravidelně připomíná, že na svém těle bychom měli pracovat celý rok. Vytvořte si na Pinterestu záložku s touto galerií a zkuste personal #towelseries challenge.

SLOW

Sotva začalo nové milenium, když Kylie Minogue na sklonku éry MTV uvedla nejžhavější teaser na léto. Megahit SLOW vás zavede k okraji olypijského bazénu v Barceloně a čas prověřil, že tento hudební flashback je zaručeným receptem na start kterékoliv letní sezóny.

Marketing manager