• Fashion News  • Tyto kousky v šatníku budou SOS záchranou při nepříznivém počasí

Tyto kousky v šatníku budou SOS záchranou při nepříznivém počasí

Modrá obloha a stále přetrvávající sluneční paprsky. To zní jako značka ideál. Deštivé dny jsou bohužel v létě nevyhnutelné. Není nic horšího, než se probudit do deštivého a pochmurného rána, obvykle doprovázeného nízkým tlakem, kalužemi v ulicích a rozhněvanými kolemjdoucími. Otázkou ale zůstává – co si do takového počasí obléknout? Buďme upřímní. Kolikrát jste stáli před šatníkem a nevěděli jste, co přesně si obléct, neboť venku mrholí, a počasí se mění stejně tak rychle jako opatření vlády… Nenechte si zkazit náladu deštivým počasím! Ukážeme vám, s jakými kousky rozhodně nešlápnete vedle!

STYLOVĚ DO MĚSTA

Dešťové přeháňky už naše příroda zoufale potřebovala. Proto na chvíli odložte typické letní oblečení a vsaďte na transparentní klasiku v podobě plášťěnek, které se opět stávají trendem poslední sezóny, a řadí se tak bezpochyby mezi SOS kousky. Nejen, že jsou pláštěnky komfortní a zaručí vám nepromokavý efekt, v dnešních kolekcích totiž narazíte na modely evokující elegantní kabát, který strčí do kapsy všechny průhledné igelitové pytle, na které jste byli doposud zvyklí! Vybrat si budete moci z mnoha originálních barev. Tak který z nich je vaším favoritem?

LUXUSNÍ SOUPRAVY

Outfit, jenž vás zahřeje a bude spolehlivou a rychlou volbou do deštivých dnů, je souprava. Možná si říkáte, že jsou teplákové soupravy ryze domácí záležitostí, ale pletete se! Právě komplety jsou zvláště oblíbeným módním počinem tohoto roku. Určitě na tom má co dočinění situace, kvůli které jsme trávili většinu času doma. Zvykli jsme si na komfort, na jejich pohodlnost, příjemné nošení a především stylovost a elegantnost, které novodobé soupravy nabízí! Musíme uznat, že to byl opravdu významný krok ve světě módy, jenž nemá hranic.

DUO, KTERÉ VÁS UDRŽÍ V SUCHU

Nepromokavé boty by měly být nezbytnou součástí vašeho botníku. Určitě se vám právě vybavily klasické žluté holínky, které jste nosili jako děti. Ale nebojte se, už dávno se nejedná o boty tohoto typu. Doba se neúprosně posouvá kupředu a společně s ní i módní průmysl. Novodobí návrháři uvádějí praktickou obuv do módnějšího teritoria a naprosto opouštějí žlutý welly styl. Holínky, o kterých hovoříme my, jsou pohodlnější, odolnější a pyšní se svým voděodolným materiálem, designem a útulnou vnitřní podšívkou, která chrání vaše nohy před venkovní sprchou. Společně s tímto, vám kvalitně poslouží i deštník, který je záchranou č.1 a vyplatí se jej mít vždy při sobě!

Zdroje: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16