• Beauty  • Zpříjemněte si září s produkty Oriflame

Zpříjemněte si září s produkty Oriflame

Září je měsíc, kdy se láme léto s podzimem. Nechte se v tento čas hýčkat produkty značky Oriflame a připravte se na nové ročné období. Otázka sebevědomí je křehká věc. Musíme ho chránit, hýčkat a držet ve zdravé míře. Ačkoliv se to možná nezdá, je důležité na něj dbát, držet ho stabilní a podporovat ho. Způsobů, jak to toho docílit je mnoho. Častokrát ale zapomínáme na magickou sílu vůni a péče o pokožku, protože nejen vnitřní pohoda, ale i ta vnější hraje roli.

Síla vůně

Vůně ovlivňují náš život, naše emoce, nálady i sebevědomí víc, než si myslíme. Jsou strategickým nástrojem pro nastolení správného vnitřního rozpoložení. Když nos ve své zadní části s čichovými buňkami zachytí molekuly vůně, který vdechujeme, odešle signál do mozku. Ten daný pach identifikuje a vyhodnotí, zda je to pro nás vjem příjemný nebo ne, a zareaguje danou emocí, někdy i změnou nálady. Odlišné vůně rovněž ovlivňují hladinu stresu a množství energie v těle. Některé jsou schopny snížit únavu, lenost, některé tlumí úzkost, paniku.

Jak vůni vybrat?

Jestli chcete zklidnit mysl a organismus, ideální je sáhnout pro levanduli. Pokud se cítíte na dně, pod stresem, zvolte sladkou citrusovou vůni s lehce nahořklým podtónem. Pokud potřebujete podpořit sebevědomí v milostném životě, je jasnou volbou jasmín. Ten teď naleznete v novém parfému Giordani Gold Essenza Blossom. Probudí vaše já.

Parfém Giordani Gold Essenza Blossom

Šperky či oblečení v nás budí určité emoce, pocity luxusu, výjimečnosti. Dokážou nás uchvátit, jakmile se dotknou naší kůže. Stejné je to ale i s parfémy.

Parfém Giordani Gold Essenza Blossom s vůní bílých květů s květy pomeranče, které se protkávají s tóny něžné kamélie Camellia Celebratissima a intenzivního jasmínu. Ve vůni se dále rozlínají zeleně sladké hrušky, šťavnaté mandarinky a kvetoucí kytice jasných bílých květů. To vše vytváří vzácný akord Rose Gold, který vás zahalí stejně jako drahý náhrdelník nebo kašmírový svetřík. Je to parfém vyzařující moderní eleganci. Vyzdvihne vaši individualitu a probudí ve vás všechny smysly.

Opulentní ikonický flakon je navíc zdobený detaily z pravého 18karátového růžového zlata, nic jiného se ani se k tomuto vzácnému šperku mezi parfémy nehodí.

Rodina vůní

Bílé květy

Hlavní tón

Akord Camellia Celebratissima

Příběh hlavního tónu

Kamélie představuje „květinu luxusu“. Je okrasná a osloví křehkou, zralou vůní. Tento akord vyjadřuje něžnost kamélie a propůjčuje parfému jemnost. Camellia Celebratissima byla poprvé vypěstována v toskánském královském paláci Caserta a je pravým zosobněním luxusu a oslav.

Klíčové tóny

Úvodní tón: hruška, mandarinka, sambacký jasmín

Srdce: Akord Camellia Celebratissima, Orange Blossom Essenza, ylang tahiti

Doznění: vanilka, ambrox, pižmo

Péče o pleť jako klíč ke zdravému sebevědomí

Určitě se vám někdy stalo, že se vám na obličeji udělal obrovský červený pupínek ve chvíli, kdy se vám to nejmíň hodilo. Přesně proto byste měli věnovat zvýšenou pozornost i vaší pokožce. Ta je nejenom vnějším orgánem, ale také největším orgánem celého těla, a proto bychom na něj neměli zapomínat.

Stejně jako výběr správného parfému, i péče o pleť vyžaduje pečlivý výběr krémů. Máte-li vysušenou, citlivou nebo podrážděnou pokožku, sáhněte po krémech se silnou hydratací. Perfektní volbou tak může být exkluzivní duo denního a nočního krému na obličej Optimals Hydra Radiance. Díky kterým se péče o pokožku může stát jakýmsi denním rituálem, formou terapie. Vyhraďte si čas jen pro sebe, uvolněte se a odpočiňte si od stresu. Spolu s vnitřní péčí, správnou stravou, hydratací a pravidelným pohyb umí divy, které se projeví jak na vaší pokožce, tak hlavně na vašem sebevědomí.

Denní krém Optimals Hydra Radiance

Máte rádi denní krémy, které jsou lehké a  zároveň vám poskytnou celodenní hydrataci? Tak to si zamilujete denní krém Optimals Hydra Radiance, který vyšel z dílny odborníků na výživu pleti. Obsahuje vyvážený poměr živin a technologii přírodního původu. Pleť má díky němu celodenní hydrataci, je prozářená a zároveň udržuje pod kontrolu lesk pokožky. Díky obsahu vitaminu C je pokožka rovněž chráněna před stresujícími vlivy prostředí. Lehounká, gelová konzistence pleť ochladí, osvěží a pomáhá k vytváření matujícího efektu a hebké, vyvážené pokožky.

Jak to funguje: Krém hydratuje a prozáří pleť. Zároveň reguluje její lesk – díky účinným výživným látkám a technologii přírodního původu.

Ingredience: Krém vyšel z rukou odborníků na výživu pleti s vyváženým poměrem výživných látek a přírodní technologií, které společně poskytují 24hodinovou hydrataci a současně regulují lesk pokožky.

Antioxidanty ze švédských přírodních výtažků včetně vitaminu A z hnědozelených řas. Tyto výživné látky nejlépe vyhovují texturou a pomáhají udržet zdravou, funkční kožní bariéru.

Technologie MoistureLockIn s dvojím účinkem, bambuckým máslem a přírodními zvlhčovadly, která obnovují kožní bariéru a udržují hydrataci v pokožce.

Vitamin C je známý pro své antioxidační vlastnosti. Pomáhá pokožku chránit před stresujícími vlivy prostředí a pomáhá ji prozářit.

PolluProtect je přirozená ochranná polymerová vrstva, která pleť pomáhá chránit před škodlivými, stresujícími vlivy prostředí.

Noční krém Optimals Hydra Radiance

.

Stejně jako je důležité dbát o pokožku ve dne, nesmí se péče podceňovat ani na noc. Dopřejte suché pleti noční hydrataci, jakou potřebuje. Sáhněte po nočním krému Optimals Hydra Radiance, taktéž z rukou odborníků, který hydratuje a je lehký. Klinické testy tohoto krému prokázaly, že během spánku je díky němu vaše pleť obnoveně hydratována. Obsahuje vyvážený poměr výživných látek a technologii přírodního původu. Přes noc dodává pleti energii a reguluje její případný lesk. Gelové složení se rychle vstřebává a vy se ráno probouzíte s hebkou, svěží pokožkou.

Jak funguje: Účinné živiny a technologie přírodního původu spolu dohromady pomáhají zlepšovat funkce kožní bariéry. Obnovují v pleti hydrataci, zmatňují ji a zvláčňují.

Ingredience:  Krém obsahují vyvážený poměr živin a s technologií přírodního původu. Během noci doplňuje energii a dle klinických testů obnovuje v pokožce hydrataci.

Antioxidanty ze švédských rostlinných výtažků, například vitamin A z hnědozelených řas pomáhají udržet zdravou a funkční kožní bariéru.

Technologie MoistureLockIn s dvojím účinkem, s bambuckým máslem a přírodními zvlhčovadly, obnovuje kožní bariéru a udržují hydrataci v pokožce.

Vodní minerály zlepšují fungování a buněčnou aktivitu kožní bariéry a tím pomáhají pokožku chránit, vyživovat a obnovovat v ní hydrataci.

Dopřejte si čas pro sebe s těmito výrobky značky Oriflame.

Zdroje: 1, 2, 3, 4