• Fashion News  • Osvěžte svůj styl sandály, kterých se nemusíte bát

Osvěžte svůj styl sandály, kterých se nemusíte bát

Sandály se po velké vlně negací dostávají na výsluní a přestávají být označovány za módní kousek, který si nikdo z módních nadšenců na sebe nevezme. Své místo si dokázali najít u světových módních návrhářů, kde na sebe strhávaly pozornost a nyní jsou hitem. Jaký pár si koupit do svého botníku?

Budou tím nejlepším společníkem na jaro i celé léto.  Zaručí vám, že vaše nohy se budou cítít skvěle, ať už vyrazíte na dlouhý výlet do přírody, procházku nebo po rozpálených ulicích velkoměsta. Nová kolekce od tradiční značky TEVA přichází s novou kolekcí, která je nadčasová a postará se o maximální pohodlí.

Když jde o styling je nutné sáhnout po trendy designu, s kterým si budete moc pohrát a usnadní vám jakoukoli kombinaci. Ideální kombinací můžou být Midform Universal Leather sandále, jenž se vyznačují masivní přitom velice lehkou podrážkou a kožený vzhledem.

Pokud chcete šáhnout po klasice s moderním vzhledem, dejte šanci sandálům Original Universal Paracord s popruhy inspirovanými lezeckým lanem. Boty jsou rychleschnoucí, doplněné měkkou kůží a komfortní podrážku.

Teď už jen zbývá si udělat místo ve vašem botníku a nebát se je kombinovat s vlastním stylem. Naprosto dokonale budou vypadat v kombinaci přírodních materiálů.

Zdroj fotografií: archiv značky TEVA

Marketing manager