• Lifestyle  • Prague PET LOVERS: Charitativní udržitelná kolekce pro domácí mazlíčky

Prague PET LOVERS: Charitativní udržitelná kolekce pro domácí mazlíčky

Chtěli byste ještě před odletem na dovolenou udělat radost vašemu domácímu mazlíčkovi a zároveň pomoct dobré věci? Navštivte na pražském Letišti Václava Havla prodejnu We are FOOD LOVERS, kde nově pořídíte i hračky a doplňky z charitativní udržitelné kolekce s názvem Prague PET LOVERS.

V letištních prodejnách We are FOOD LOVERS, které provozuje společnost Lagardere Travel Retail, myslí nejen na milovníky dobrého jídla. V rámci speciálního konceptu, který nabízí široký výběr regionálních kvalitních produktů (převážně od českých dodavatelů), nyní seženete i kousky z kolekce Prague PET LOVERS, která zahrnuje hračky ve tvaru kosti, šátky a motýlky na krk v národních barvách.

Kostičky jsou vyrobeny ze starých džínů, které věnovali zaměstnanci společnosti Lagardere Travel Retail, aby podpořili recyklaci a udržitelný životní styl. Navíc s každou koupenou hračkou podpoříte psí útulek DOGPOINT.

Cílem bylo vytvořit a přinést něco nového, co standardně na letištích nenajdete a zároveň s přidanou hodnotou v podobě podpoření dobré věci. Doufám, že se značce Prague PET LOVERS bude dařit, a tak budeme mít možnost brzy rozšířit produktové portfolio například o psí delikatesy. – Ivana Holubová, Marketing & Product Manager, Lagardere Travel Retail.

Provozovny We are FOOD LOVERS se nacházejí na Terminálu 1 mezi prstem A a B a Terminálu 2, prst D.

Zdroj: archiv Lagardere Travel Retail