• Fashion News  • Dara Rolins nafotila novou kampaň pro Klenoty Aurum

Dara Rolins nafotila novou kampaň pro Klenoty Aurum

Značka Klenoty Aurum představila novou ambasadorku. Tváří se nově stala další silná a stylová žena, zpěvačka Dara Rolins. Dara se své role zhostila opravdu skvěle a nafotila sérii žhavých fotek, na kterých její tělo zdobily pouze šperky. To ale není vše. Jak dopadlo focení kampaně a co vše můžeme ještě od této spolupráce čekat?

Hvězda šoubyznysu, úspěšná popová zpěvačka a krásná žena, která má svůj styl a svojí hudbou. Tak zpěvačku vidí většina lidí. Dara není jen obyčejná celebrita – svými slovy a svým životním stylem na sociálních sítích každý den inspiruje (nejen) fanoušky.

„Šperky mám velice ráda, ráda je nosím, proto jsem na tuto nabídku hned řekla ano,” řekla o nové spolupráci Dara Rolins.

Kampaň byla Daře ušita přímo na míru. Její půvabná tvář nepotřebuje příliš líčení, a tak vizážistka Margita Skřenková vytvořila velmi přirozený look. Vlasový mág Martin Tyl pak nechal vyniknout jejím čerstvě zkráceným vlasům. Styling v podání Lenky Kermes byl uhlazený, aby hlavní roli hráli šperky, nicméně cool a s trochou rocku. Vše se odehrávalo v renomovaném fotostudiu pod taktovkou Patrika Bureše, který pro Klenoty Aurum zajišťuje již několikátou kampaň.

“Odvážnou, ale zároveň velmi ženskou kampaň fotil Branislav Šimončík, který spolupracuje s předními módními časopisy, jako je Elle nebo český i portugalský Vogue. Myslím, že tato jména jsou důkazem, že se v nové kampani rozhodně bude na co dívat,” říká generální ředitel firmy Klenoty Aurum Rony Lori.

Šperky z kampaně Klenoty Aurum / DARA můžete zakoupit v prodejnách nebo online.