• Fashion News  • Mondaily: Rihanna čeká své druhé dítě!

Mondaily: Rihanna čeká své druhé dítě!

Rihanna odhalila své druhé těhotenství na poločasovém vystoupení Super Bowlu. Balenciaga se vrací zpět ke svým kořenům. Burberry má novou identitu.

Rihanna čeká své druhé dítě

Zpěvačka Rihanna vystoupila o prestižní poločasové přestávce na Super Bowl a odhalila krásné tajemství – s rapperem A$AP Rockym čekají druhé dítě! Zároveň se spekuluje o podobnostech, díky kterým vzdala hold Kanye Westovi, ať už červeným outfitem, vystoupením na vyvýšené plošině nebo tanečníkům s podobnými doplňky, které nosí Kanye. 

Balenciaga se vrací zpátky ke kořenům

Kreativní ředitel Demna v rozhovoru pro Vogue řekl, že příští kolekce bude jednoduchá a v souladu s dědictvím značky. Po mnohých skandálech, které kolem značky Balenciaga kolovaly, se rozhodl vrátit zpět ke svým kořenům v módě a ke kořenům samotné značky, což je velmi dobrá zpráva!

Burberry má novou identitu

Daniel Lee přišel se svým prvním kreativním počinem pro značku Burberry, kterým navrací historický emblém rytíře na koni a logo s patkami. Poslední roky byla značka spíše minimalistická a ztrácela svou britskou tradici, ale tímto směrem se opět obrací k historii a kořenům.

Does Burberry's redesign signal a new chapter for 'British' symbolism?

Foto: archiv značek