• Fashion News  • Pandora přichází s kolekcí superhrdinů ve spolupráci s Marvel

Pandora přichází s kolekcí superhrdinů ve spolupráci s Marvel

Pandora spolupracuje s Marvel Cinematic Universe společnosti Disney na špercích inspirovaných ikonickými superhrdiny.

Pandora oznamuje svou novou vzrušující spolupráci s Marvel Cinematic Universe – nastal čas ztvárnit vaše hrdiny do podoby šperků. Vstupte do akcemi nabitého světa hrdinů, objevte jejich silné stránky a připravte se vrhnout do dobrodružství s vůbec první kolekcí MARVEL x Pandora, která je v prodeji od 17. února.

MARVEL x Pandora, vesmír plný ambicí, snů a akce, se inspiroval kultovními postavami z MARVEL Universe, které nás učí, že skuteční hrdinové používají svou sílu, aby měnili život k lepšímu. Kolekci tvoří přívěsky, které představují každého z The Avengers v neuvěřitelně působivých designech symbolizujících nejen jejich osobnosti, ale také jejich hodnoty. Společnost Pandora úzce spolupracovala s umělci MARVEL, aby věrně zachytila, zač každý hrdina bojuje. Výsledkem řemeslného umění společnosti Pandora a využitím kovu, textury a glazury zpracované do nejmenších detailů je realistické ztvárnění oděvů hrdinů, jež vypadají jako pravé, přičemž každá postava je opatřena rytinou s výrokem, který je pro danou postavu typický a několika slovy vystihuje její silné stránky.

Jak uvedli kreativní ředitelé společnosti Pandora Filippo Ficarelli a Francesco Terzo: „Byli jsme fascinováni hrdinstvím, silou a zranitelností The Avengers. Tito hrdinové nám dodávají odvahu, abychom pozvedli své hlasy a sebrali všechny své síly, aniž bychom skrývali své slabosti, a vytvořili svět, po kterém toužíme. Oslavování toho, co zastáváte, a prosazování věcí, které milujete – právě to spojuje vesmíry Marvel a Pandora.“

Pandora k oslavě spolupráce a uvedení kolekce přináší vzrušující nové digitální zážitky, které nabízejí inovativní způsob, jak se dostat do světa sbírání přívěsků Pandora a současně do legendárního světa Marvel Cinematic Universe. Fanoušci musí v této neodolatelné výzvě inspirované ikonickými lmy sestavit tým hrdinů, s nimiž se vydají na víceúrovňovou misi, jejímž úkolem je zachránit vesmír.

Vyjádřete svou lásku k univerzu MARVEL a ukažte světu, co vyznáváte, s kolekcí MARVEL x Pandora. Pandora věří v hrdiny. A co vy?

Zdroj fotografií: Pandora Česká republika

Marketing manager