• Fashion News  • Pandora vítá jaro rozkvetlou kolekcí inspirovanou přírodou

Pandora vítá jaro rozkvetlou kolekcí inspirovanou přírodou

Láska značky Pandora k přírodě tuto sezonu sílí s Pandora Zahrada, novou kolekcí tvarů inspirovaných přírodou, které vrací do našich životů kouzlo sedmikrásky.

Jaro přináší nový začátek a pozitivní pocity vzbuzované přírodou, která se jako každý rok znovu energicky probouzí do života. Milá růžová sedmikráska se vracív elegantním provedení Pandora Rose, naší unikátní směsi kovů pozlacené 14karátovým zlatem. Jako nedílná součást naší květinové nabídky známá, ale v žádném případě obyčejná květinka přichází přetvořena v kouzelný květ.

Sedmikráska není jen krásná, je i mocná, dokáže vyrůst všude, kam vítr zanese její semínka. Jako nový výraz svobody a síly – být tím, čím skutečně chcete být, a kvést tváří v tvář protivenství – tato tradiční květinka je zobrazována jako divoká a svobodná, jako připomínka, že krása a síla jdou ruku v ruce.

Propracované do detailů, s ručně nanášenou stínovanou glazurou v různých tónech růžové a poseté zirkonem, každý jedinečný kousek je víc než jen symbolem dětských vzpomínek: nepravidelné tvary přetvořeného motivu symbolizují svobodu být sama sebou. Nechte je kvést v celých trsech na uších nebo spleťte věneček sedmikrásek na zápěstí či kolem prstů a vyjádřete se stylovým sentimentem.

Marketing manager