• Fashion News  • Pánská letní capsule kolekce Louis Vuitton v režii Virgila Abloha

Pánská letní capsule kolekce Louis Vuitton v režii Virgila Abloha

Francouzská módní značka představuje první díl z velmi inspirativní sezony. Nová pánská letní capsule kolekce vznikla do posledních detailů v režii kreativního ředitele Virgila Abloha.

Capsule kolekce byla inspirována moderním uměním a kombinuje veselé popartové barvy a kamuflážový vzor, které tvoří pozadí pro hlavní hvězdu – ikonický Monogram v explozi výrazně barevných akcentů, na nichž tato legenda nejlépe vynikne. A v tom je schován talent uměleckého ředitele pánských kolekcí: jeho vize demokratického designu čerpající z různých typů soudobé kultury, která se přirozeně snoubí se špičkovým řemeslným umem značky.

Duhová paleta vzorů této kolekce evokuje prvky známé z moderního umění začátku 20. století: kruhy, čtverce, obdélníky a linky roztančené po lehkých letních úpletech, prodyšných tkaninách a funkčních střizích. Barvy hravě polemizují s emblematickým vzorem Louis Vuitton Monogram, který se hrdě představuje ve vícebarevném oversize a eklekticky symbolickém provedení. Výšivka fil coupé se objevuje na matném nylonu letní větrovky s kapucí nebo na výrazně barevné surfařské košili, v provedení z čisté vlny na topu s kulatým výstřihem nebo je tento typický reliéfní motiv zatkaný do bavlny letního trika. Stěžejní vzor kolekce dokonale kontrastuje s letními taškami z kůže Taïgarama v paletě jasných barev.

Zdroj fotograifí: archiv značky Louis Vuitton

Marketing manager