• Beauty  • PARTY MAKE-UP

PARTY MAKE-UP

Líčení, v němž se cítíte dobře, už pro určitou příležitost nebo náladu prostě nemusí být dostačující. V těchto situacích budete potřebovat něco intenzivnějšího. Co třeba třpytivé modré oční stíny?

1. Před nanesením očního make-upu vytvořte základní podklad. Na překrytí tmavých kruhů a pro kompletní sjednocení pleti použijte korektor a na víčka podkladový krém. Následně celý obličej včetně očních víček přepudrujte.

2. Oči jsou výrazným rysem, s jejichž vzhledem si při přípravě na párty pohrajte. Na oblast celého pohyblivého očního víčka naneste třpytivý modrý oční stín a nešetřete jej. Menším štětcem naneste na vnější třetinu víčka od linie řas tmavošedý či černý stín, který rozetřete dovnitř a nahoru do záhybu očního víčka. Otevřete oko a stíny rozmažte  lehce nad záhyb. S164244_XLARGEAby se zjemnil horní okraj a stín se rozetřel směrem k obočí do ztracena, použijte čistý štětec a světlý béžový stín. Podél horní linie tmavého stínu dělejte za pomoci zápěstí malé kroužky. Na waterline aplikujte černou oční linku (pokud chcete větší intenzitu, linku vykreslete i u horní linie řas). Poté použijte kleštičky na řasy a tmavě modrou řasenku.

3. Dle potřeby upravte obočí. Líčení dolaďte jemným konturovacím pudrem v oblasti pod lícními kostmi a rty leskem s jemným zabarvením.

Takže hurá na párty a to na tu, na které nesmíte chybět! Dailystyle.cz totiž 9.září slaví 3.narozeniny!

11228053_841234192619538_6633237200268225888_o

Zdroj: 1