• Styling  • Silvestrovský speciál: Co obléct na poslední oslavu tohoto roku?

Silvestrovský speciál: Co obléct na poslední oslavu tohoto roku?

Konec roku se nám blíží, a to znamená jediné – pořádná oslava! Každý rok má svá úskalí, které bychom raději zapomněli, ale posezení s přáteli či rodinou je krásné zakončení roku. Ať už se tedy chystáte za přáteli na šampaňské nebo si plánujete užít domácí pohodu, připravili jsme pro vás inspiraci na outfity, ve kterých letos jednoznačně zazáříte!

Flitry

Když se řekne slavností outfit, ne jednomu z nás se vybaví flitry. Na silvestrovské radovánky se hodí proto perfektně. Zvolit můžete celoflitrované šaty, sako nebo pokud se necítí na pořádný odvaz, bohatě postačí, když outfit bude doplněn o flitrové doplňky.

Krajkové body

Krajka symbolizuje vášeň a eleganci zároveň. Velice oblíbeným kouskem jsou podlední dobou rafinované krajkové body, které zkombinujete se sakem, kalhotami či kraťasy. Některé oslavy se nesou i v tématickém duchu. Menším tipem od nás je tedy i krajková škraboška. Díky ní si zachováte anonymitu, ale na poslední den v roce budete nesmrtelně sexy.

Ve zlatých tónech

Zlatá barva je synonymem ke slovu oslava a slavnostní outfit. Takové body protkané zlatými nitkami, to je teprve něco! Zlaté můžete zvolit ale jen doplňky, kabelka či psaníčko v kombinaci s celočerným outfitem neomrzí nikdy.

Pohodlnost nadevše

Silvestr doma u pohádek s rodinou? Proč ne! I pro to máme dávku inpirace. Letošním hitem byly jednoznačně tepláky, pletené domácí kalhoty nebo pyžama, které ale jako pyžama nepůsobí (co víc si přát). Proč se toho tedy vzdát i na Silvestra, i s domácími kousky vykouzlíte velkou parádu.

Beauty okénko

Outfitem to nekončí. Pokud jste milovníci líčení, v tento den se do toho určitě pořádně opřete. Určitě jste tento rok zaznamenali, že se vsízí na přirozenou, rozjasněnou tvář. Proto volba jemného konturovaní, přirozené tvářenky pro zdravější look, zafixované obočí, nešlápnete vedle. Vsadit můžete ovšem i na pořádnou rtěnku nebo vyzkoušet něco nového, například takovou flitrovanou linku nebo link v záhybu očního víčka.

Zdroj fotografií: archivy značek, Pinterest (1, 2, 3)