• Beauty  • Perly ve vlasech máš – Pantene představila novou řadu Molecular Bond Repair s vyživujícími perlami Pro-V

Perly ve vlasech máš – Pantene představila novou řadu Molecular Bond Repair s vyživujícími perlami Pro-V

Nejsou vaše vlasy úplně zdravé a máte pocit, že jejich poškození už nejde napravit? Pak zbystřete! Pantene totiž přichází se zlatou érou regenerace vlasů v podobě nové řady Pantene Molecular Bond Repair s vyživujícími perlami Pro-V. Tato technologicky zdokonalená řada čtyř dosahuje až 100 % regenerace vlasů na molekulární úrovni. Díky tomu odvrací viditelné známky poškození vlasů. Přesně tohle si vaše vlasy zaslouží.

Řada Pantene Molecular Bond Repair

Ke konci února představila společnost Pantene, v prostorách hotelu Mandarin Oriental, moderní řešení pro vlasy, které jsou zatížené každodenním narovnáváním, stylingem, ale i vážnějším poškozením v důsledku odbarvování, keratinových úprav a barvení, během kterých se odstraňují nebo ničí lipidy uvnitř vlasových vláken, které jsou zodpovědné za spojení keratinových vláken a vnější kutikuly vlasu, což vede k oslabení a zániku těchto vzájemných vazeb. Vlasy jsou tak náchylné k třepení konečků, lámání a dalším potížím. Nová řada Pantene Molecular Bond Repair je navržena důsledně tak, aby regenerovala vlasy, podpořila je, posílila zevnitř a zacelila vlákna prostřednictvím molekulární rekonstrukce přerušených vlasových vazeb. Produkty fungují systematicky společně, ale i každý zvlášť.

Dr. Jeni Thomas, hlavní vědkyně Pantene, dodává: „V této nové řadě se značka Pantene opět zaměřila na technologii složení, aby vytvořila řešení pro vlasy, které se zdály být nenávratně poškozené. Tato inovace je výsledkem sedmi pozoruhodných let výzkumu a vývoje. Typickými vlastnostmi této řady jsou především rekonstrukce, ochrana a posílení struktury vlasů. Nová řada obnovuje a regeneruje vlasy na úplně nové úrovni.“

Pantene Pro-V vyživující perly

Co je tedy klíčem k zmíněné regeneraci? Perly Pantene Pro-V. V každé tubě séra je  5 000 koncentrovaných regeneračních výživných perel. Ty se při použití rozpouští a uvolňují miliony živin, díky čemuž jsou vlasy až o 100 % regenerovanější, zdravější, že sami cítíte jejich život.

Co v této řadě najdete?

Šampon Pantene Molecular Bond Repair

Složení tohoto šamponu s nejvyšší koncentrací živin Pro-V od Pantene čistí a chrání vlasy na molekulární úrovni. Jsou viditelně zdravější, regenerované a působí živě. Ochraňuje vlasy na molekulární úrovni.

Kondicionér Pantene Molecular Bond Repair

Jedná se o víceúčelový kondicionér, který obohacuje a posiluje vlasy díky své vylepšené technologii. Lze ho použít jako bezoplachový kondicionér nebo opláchnout. Napravuje poškození vlasů na molekulární úrovni a při každém použití vlasy vyplňuje. Posiluje vlasy na molekulární úrovni.

Sérum Pantene Molecular Bond Repair

Je nejkoncentrovanějším a nejúčinnějším přípravkem z této řady. Obsahuje více než 5 000 perel Pantene Pro-V, které opravují hydrofobní a ochraňují kovalentní vazby ve struktuře vlasů.  Ve vlhkých vlasech ho nechte působit pouze 3 minuty. Ve vlasech tak zanechá všechny své viditelné molekulární benefity. Regeneruje vlasy na molekulární úrovni.

A co na to já?

Já sama na sobě už šampon, kondicionér, sérum a k tomu ještě masku zkouším a jsem nadšena. Nejen, že se vlasy lépe rozčesávají, ale působí zdravěji, pevněji a navíc krásně voní.

Zdroje: 1,2,3,4,5,6