• Styling  • Plastický trend: Připravte se na podzim stylově

Plastický trend: Připravte se na podzim stylově

Hledáte zajímavý kousek do ne moc vlídného podzimu? Máte rády praktičnost a jednoduché kombinování oblečení, které můžete nosit po celý den? Našli jsem pro vás tip, jak docílit stylového a zároveň šmrncovního looku na den i večer.

Podzim už pomalu ale jistě klepe na dveře, počasí s občasným deštěm už nás také potrápilo. Jak se tedy obléknout do ještě vcelku teplého počasí? Je to právě plastový materiál oblečení, které si už zamiloval celý svět a my bychom neměly být pozadu.

Na prvním místě lesk

První, čeho si všimneme, je samozřejmě lesklý materiál, který ovšem neurazí, ale naopak překvapí. Je důležité, brát velký zřetel – v tomto případě na kombinování materiálů. K lesklému plastovému materiálu se hodí vlněné, bavlněné, semišové či třeba džínové oblečení. Jeden lesklý kousek tedy bohatě stačí.

Ani na doplňky v podobě kabelek nebo obuvi nesmíme zapomenout, protože i ty můžeme najít ve stejném materiálu, a to buďto v průsvitném či barevném provedení. Vše tedy závisí na vašem jedinečném výběru, který bude jasně definovat vaši osobnost.

Světové dění v módě

V módním průmyslu se tento trend stal naprostou senzací, a to hlavně na módních přehlídkách. Například průsvitné pláště z plastového materiálu předvedla MiuMiu, transparentní plastové sukně ukázala značka Annakki a Dolce & Gabbana, gumové tašky Salvatore Ferragamo a vinylové vrchní oblečení zase Moschino.

Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11