• Styling  • Plavkové trendy, které zaplavují Instagram

Plavkové trendy, které zaplavují Instagram

Sociální sítě jsou zaplněny fotkami z dovolených. Jako každým rokem jsou všichni zvědaví, jaký typ plavek, vzor a střihy budou ty nejvíce TOP. Prozkoumejte společně s námi instagramové plavkové trendy.

Průstřihy všude kam se podíváte

Pro někoho tento trend může být příliš, nicméně i u nás už se nosí průstřihy v horní oblasti těla. Kombinuje se většinou s vyktojenými kalhotky nebo kalhotkami vyššího pasu. Tento typ plavek se npříklad v Americe nosí už nějaký pátek a letos je vidět už i na českých instagramech.

Zdroje: 1, 2, Calzedonia

Zvířecí vzory

Zvířecí vzory toto léto opravdu hýbou světem. Ať už leopardí vzor, který krásně vynikne na opáleném těle, tak ale i mnoho dalších jako například zebrované. Kombinují se i různé barvy, takže pokud se nebojíte odvázat a černo-bílou klasiku radši vynecháte, v obchodech si teď přijdete na své.

Zdroje: Archivy značek Calzedonia, Lisca

Trojúhelníky se vrací

Ne že by trojúhelníkový vršek byl v minulých letech out, ale patřil k těm méně oblékaným. Momentálně se trojúhelníkové plavky opět navrátili a zamilovali si jej i dámy s menšími přednnosti. U tohoto typu plavek navíc vítězí kreativita a originalita. Jelikož se dá podpsenka různě zavázat, vytvoříte tak několik variací a nepotřebujete kupovat další plavky.

Pokud tedy nedáte dopustit na klasiku, určitě i s klasickými trojúhelníky oslníte! Nejvíce se letos kombinují se spodním dílem, který je více vykrojen a krásně tak prodlouží nohy.

Zdroj: 1,2