• Beauty  • Podzimní kolekce Urban Decay a Moondust Paletka

Podzimní kolekce Urban Decay a Moondust Paletka

Počasí se nám již ochladilo, opálení blednou a podzim klepe na dveře, ale i na podzimu se najde něco skvělého a to jsou nové kolekce. Nové kolekce můžete vidět všuda v kosmetice i v obchodech s oblečením. Urban Decay drží vždycky s trendy krok a proto tu je jejich nová podzimní kolekce.

Nejobsáhlejší složkou této kolekce jsou štětce. Urban Decay vytvořil 27 nových štětců s jednoduchým designem, s nejemnějším syntetickým vláknem a dobře uchopitelnou rukojetí. Naleznete zde obvyklé štětce jako štětec na make-up, na rty, na pudr, na tvářenku. Inovací však je rozšířená sada štetců na oči, které si zamilujete. Při aplikaci jsou velice jemné, avšak umí dobře zpracovat stíny. Můžete tedy objevit novou dimenzi stínování očí a kombinovat barvy, na které by jste si předtím netroufli, protože kolekce těchto štětců umí zázraky.

Co je nejdůležitější na podzim, po vyčerpávajícím létu a příchodu dešťů? Samozřejmně dokonalá pleť. Pleť po létě potřebuje větší regeneraci a hydrataci. Takže je přirozené, že krom hydratačních krémů vytahujeme i make-up a jelikož je podzim znamení měnícího se počasí, chce to opravdu silný držák a přesně takový je nový Make-up od Urban Decay All Nighter Liquid Foundation. Ano tento make-up už někteří z nás znají, avšak nyní je lepší a obohacený o další tři odstíny. Díky Matnému finishi navíc budete působit přirozeně a vaše pleť bude pořád svěží. Pokud máte na pleti nějaké jiné neřesti po létě, jako jsou pupínky, pigmentové skvrny a tak dále či trpíte kruhy pod očima, tak i na tohle má Urben Decay odpověď, vytvořil totiž nové tři odstíny tekutých korektorů, které Vás vždy zachrání.

Nové barvičky na oči můžete u Urban Decay objevit hned ve dvouch případech. První jsou Urban Decay Razor Sharp eyeliner. Tyto dlouhotrvající tekuté linky mají uzký štěteček přizpůsobený oku, takže se můžeme rozloučit s dlouhým vykreslováním tekutých linek. Nové odstíny těchto linek jsou Revolver (třpytivá šedivá), Push (tmavě, matně modrá),  Street (tmavě zeleno-modrá), Deep End (pastelově, třpytivá modrá).

Poslední překvapení je nová Moondust paletka, kterou si zamiluje každý, kdo má rád třpytky. Inovace této paletky spočívá v kombinaci stínů a slisovaných třpytek, tvořá tak neobvyklí měnící lesk a oslnivý efekt. I design této paletky je třpytivý. Kombinace barev je dechberoucí.