• Beauty  • Překračujte hranice svobody s novou vůní LIBRE Le Parfume

Překračujte hranice svobody s novou vůní LIBRE Le Parfume

Yves Saint Laurent Beauty zvyšuje žár své nápadité směsi jejím novým pojetím v kořeněných, medových a květinových tónech. Parfémy LIBRE se staly velmi oblíbeným doplňkem každé ženy. Nyní je čas na poznání svobody, která je v dnešním světě pro ženy tím největším luxusem. LIBRE Le Parfum představuje exkluzivně vytvořený akord  –  akord šafránu Ourika. Ten je nejen poctou hluboké lásce Yvese Saint Laurenta k Maroku, ale je také jediněčný svou vůní, která se od klasického šafránu trochu liší.

Ve vůni LIBRE Le Parfum uhrane vaše smysly svěží levandule pěstovaná ve výjimečné kvalitě v Provence speciálně pro YSL Beauty – s teplejšími, mandlovými aspekty další klasické složky fougère kumarinu.

Po letech boje za emancipaci a úspěch se ze svobody stal způsob myšlení. S LIBRE si svoboda našla svou vlastní ikonickou vůni. Svůdně chladnou a květinovou. Vypěstovanou ve Francii a Maroku. Vytvořenou v Paříži a New Yorku. Balancuje na hranici mužského a ženského světa… „Uvědomuji si, že jsem ženám otevřel přístup do světa, který pro ně byl dosud zakázaným územím,“ vysvětluje svoje myšlenky Yves Saint Laurent. Svoboda je vrcholem luxusu. Je plamenem, který nás pohání. Vize žhavá jako magma, co hoří v našem srdci.

Srdce parfému LIBRE Le Parfum se při dotyku s hřejivým kořením zbarví do ruda jako „ohnivé květy“, které byly inspirací průkopnické vůně YSL Opium vytvořené v sedmdesátých letech. Rudá jako marocké písky, které inspirovaly křiklavou paletu módní ikony. Teplejší tóny LIBRE Le Parfum doplňuje také výraznější medový aspekt. Ten je již ve vůni přítomen ve formě vzácného absolutu z pomerančových květů a umocňuje jej svůdný medový akord šafránu z komunitních zahrad Ourika, který zahaluje čistě bílé okvětní lístky do zlaté aury. Jeho lahodnost podtrhuje výjimečná infuze bourbonské vanilky, vytvořené speciálně pro YSL Beauty, která zachycuje sladké tajemství vzácného lusku.

Jako každý pečlivě vypracovaný designový kousek je i LIBRE Le Parfum postaven na napětí – kontrastují v něm ladná a troufalá smyslnost pomerančových květů s pragmatickou a precizní strukturou fougère. Klasický mužský styl přetvořili mistři parfuméři ve smyslnou ženskou vůni, stejně jako Yves Saint Laurent vytvořil ze smokingu ženský model.

Přísady vytvořené na míru

Jádrem této na míru vytvořené řady jsou přírodní složky vůně, které jsou rozloženy a následně znovu spojeny pomocí nejmodernějších technologií, jež uvolňují podstatu každého tónu. Prostřednictvím svých partnerů spolupracuje značka YSL Beauty již léta s pěstiteli v oblasti Kalábrie na jihu Itálie, kde je bergamot místní specialitou a kde se pěstuje v té nejvyšší kvalitě, které se jiné regiony nikdy nevyrovnaly, ačkoli se mnohé o pěstování tohoto vzácného citrusu pokoušely. Odrůda levandule Diva, která byla vyšlechtěna pro svou svěží vůni, se pěstuje v nízkých horských oblastech Provence. Tato složka pochází z udržitelných zdrojů a je součástí programu, jehož cílem je podpořit obnovu pěstitelství levandule ve Francii. Lavandin – vyšlechtěný křížením dvou druhů divokých levandulí – je jednou z nejvýznamnějších parfémových plodin ve Francii. Prémiová infuze bourbonské vanilky z Madagaskaru zachycuje tajemství lusku. Vanilkové květy se opylují ručně v den rozkvětu. Z nich vyrůstají zelené lusky, které se sklízí zralé a dalších šest měsíců se suší, aby se plně rozvinulo jejich aroma.