• Lifestyle  • Připravte se na epický běžecký zážitek – PUMA uvádí Velocity NITRO™ 3

Připravte se na epický běžecký zážitek – PUMA uvádí Velocity NITRO™ 3

Běžecké tenisky se staly nepostradatelným doplňkem pro každého milovníka sportu a fitness. Mezi širokou škálu značek, které nabízejí tyto tenisky, se jedna z nich vyčleňuje svou dlouhou historií a inovativním designem – Puma. Tato ikonická značka si vydobyla své místo na trhu a stala se synonymem pro kvalitu, styl a výkon. Značka PUMA přichází již s třetí kapitolou legendární oceňované série běžeckých bot Velocity.

Nový model s názvem Velocity NITRO™ 3 přináší inovativní revoluční technologie, které posouvají standardy v běžeckém obuvnictví o krok dál. Tento model se vyznačuje o dva milimetry větším množstvím revolučního materiálu – pěny PUMA NITROFOAM, která je základním kamenem pro větší explozivitu a lepší výkon, aniž by se ztratilo vynikající tlumení. Třetí generace technologie NITRO tak vytváří perfektního partnera pro každý typ běhu, umožňující běžcům pohodlně zdolávat jakoukoliv vzdálenost.

Svršek tohoto modelu je vyroben z inovativní, prodyšné síťoviny, která je lehká a zároveň odolná. Je vybaven speciálním materiálem PWRTAPE, který poskytuje podporu nejvíce namáhaným oblastem nohy, zatímco pohodlná část objímající kotník je vystužena pěnou pro zvýšení celkového komfortu. Ani podrážka nezůstává stranou inovace – díky technologii PUMAGRIP poskytuje maximální přilnavost na každém povrchu, což dodává běžcům sebedůvěru při každém kroku vpřed.

Design modelu Velocity NITRO™ 3 je futuristický a odvážný. Barevný design s názvem Psychedelic Rush je doplněn zářivým černo-stříbrným pruhem PUMA a bílou mezipodešví. Tato odvážná kombinace barev zajisté přitáhne pozornost a učiní každý běh nezapomenutelným zážitkem. S těmito botami se dostanete do nové dimenze běhu.

Model Velocity NITRO™ 3 bude k dispozici v průběhu února v prodejnách a na webech Sanasport, AD Sport, Dextr Sport, Sportovna, Best4Run a Sportisimo. Buďte první, kdo vyzkouší tyto inovativní běžecké boty a udělejte svůj běh ještě výjimečnějším!

Foto: archiv značky Puma