• Lifestyle  • Ráj lyžařů a snowboardistů – Ski amadé

Ráj lyžařů a snowboardistů – Ski amadé

Ski amadé je bezesporu největší lyžařská zábava v Rakousku. Užijte si jedinečný den na lyžích ve snowparku, datové lyžařské brýle nebo nejvýše položený farmářský trh v Alpách – to vše je možné ve Ski amadé v zimní sezóně 2017/2018. 

Co je Ski amadé? To je 760 kilometrů sjezdovek, 270 vleků, 260 lyžařských chat a horských restaurací, to vše v pěti regionech v Rakousku. Salzburger Sportwelt, Schladming-Dachstein, Gastein, Hochkönig a Grossarltal patří k největší lyžařské zábavě Rakouska. Čeká na vás fantastické lyžování plné zážitků a guiding se zaručenými WOW momenty, který lze rezervovat i individuálně.

Po celou tuto sezónu se zde konají různé zážitkové dny. Ať už chcete snídat v Gasteinu na vrcholu ve výšce 2 700 metrů nad mořem nebo byste si chtěli v Zauchensee vyzkoušet freeride v terénu, případně pokud si přejete se svézt v Schladming-Dachsteinu lanovkou na ledovec, jedno je jisté – nudit se zde rozhodně nebudete. Každý (i slunečný) den se zde dá totiž ještě vylepšit – ne nadarmo má Ski amadé jako motto zážitkových dnů “made my day”. 

Ceny zážitkových dnů se pohybují od 50 do 190 euro v závislosti na programu.

Ve Ski amadé se pořád něco děje, od oficiálních lyžařských závodů až po cool koncerty nebo kulinářské akce. Veškeré události najdete na stránce Ski amadé, zde je ale přehled těch nejdůležitějších:

  • 23. ledna 2018: večerní slalom mužů Audi FIS Světový pohár v lyžování ve Schladmingu
  • 10. až 17. března 2018: týden lyžařských a vinařských požitků s nejvýše položeným farmářským trhem v Alpách, mnoha degustacemi vína, večeří v gondole a zlatokopecké náladě při největším hledání zlata ve sněhu v Alpách Big Bottle Buddeln v Grossarlu
  • 17. až 24. března 2018: Ski amadé Ladies Week s koncerty, party, guidingem, lyžařskými testy a dalšími lákadly ve všech pěti regionech

My tam máme také namířeno a doufáme, že vás tam potkáme!

Zdroje: Firemní materiály Ski amadé