• Beauty  • Relaxujte v nově otevřeném wellness Satori Spa

Relaxujte v nově otevřeném wellness Satori Spa

Cítíte, že byste potřebovali na chvilku zastavit a nechat se hýčkat? Pokud odpověď zní ano, určitě byste měli navštívit nově otevřené wellness Satori Spa v samém srdci Pražského Karlína.

S jarem přichází i jarní únava, proto je potřeba udržovat své tělo i mysl v dobré kondici. Nesmíme zapomínat na balanc mezi prací a odpočinkem. Nádherné prostory plné tlumených barev, svíček, vůní a čerstvých květin, to vše je Satori Spa, které nabízí širokou škálu nadstandartních služeb, pohodlí a soukromí. A proto je ideálním místem k odpočinku.

Saunový svět

Saunování si získává mezi lidmi stále větší oblibu. Vyplavuje z těla škodlivé toxiny a podporuje imunitní systém. V Satori Spa můžete navštívit suchou finskou saunu, bio aromatickou saunu s vyšší vlhkostí a měnícími se vůněmi, nebo vulkánovou saunu s vysokými teplotami, doplněnou o klasickou páru. Po procesu saunování využijte odpočinkovou místnost a pokochejte se pohledem na velká akvária.

Masáže

V žádném wellness samozřejmě nesmí chybět také nabídka masáží. Záleží pouze na vás, jestli preferujete uklidňující masáž lávovými kameny nebo spíše energeticko – manuální Breussovu masáž, která se využívá především pro problémy s páteří a bezbolestné uvolnění meziobratlových plotének. Pokud zrovna nemáte náladu na masáž zad, je pro vás připravená reflexní masáž nohou, či jednorázový rašelinový zábal k odstranění bolesti zad a kloubů.

Privátní jacuzzi

Pokud se chcete o relax podělit s partnerem nebo dokonce partou přátel, můžete využít soukromé jacuzzi. Jacuzzi je označení pro vířivou hydromasážní vanu, která je skvělým prostředkem k uvolnění celého těla po náročeném dni. Hloubkově ho prohřívá a má blahodárné účinky na náš organismus. Satori Spa nabízí jacuzzi pro jednotlivce, páry nebo čtyřčlenné skupinky. V privátním prostoru se nachází sprcha a posezení, kde si můžete vychutnat osvěžující nápoje nebo sklenku prossecca. V kombinaci se svíčkami parádní romantika!

Rituály

Růžový sen, Pomerančové potěšení, Sen jižních moří. Pod všemi těmito lákavými názvy se skrývají rituály, které můžete ve Spa využít. Je totiž důležité pečovat nejen o tělo, ale i mysl a smysly. Tyto provoněné rituály vám zaručeně zlepší náladu a navíc mají hojivé a také omlazující účinky.

Tak si na sebe najděte čas a vyrazte za odpočinkem. Jste přeci to nejcennější, co máte.

Zdroj: archiv Satori Spa