• Fashion News  • Retro neznamená staré, ale funkční a cool

Retro neznamená staré, ale funkční a cool

Módní vlny se neustále vracejí a odchází v různých frekvencích. Když se z dávno populárního trendu uchopí správný prvek a zasadí se do moderní doby, stane se z něj velký bestseller. Retro kousky mají co nabídnout i v sortimentu kvalitního funkčního oblečení pro sport i volnočasové aktivity.

Do dob minulých se vrátila i tradiční norská značka sportovního funkčního oblečení Odlo, která na trhu působí již od roku 1946. Díky inovativním technologiím a vývoji, který značku dostal do popředí, bylo funkční oblečení Odlo vždy vyhledáváno vrcholovými sportovci i nadšenci, kteří se ohlížejí za prémiovou kvalitou.

Pro podzim a zimu 2017 Odlo přichází s kolekcí Heritage, která kombinuje design z počátku 70. let s dnešními funkčními materiály. Tato nabídka oživuje historii značky Odlo, která je delší než sedmdesát let a přináší kvalitní každodenní oblečení ve stylovém retro provedení. Každý kus nese jméno jednoho norského sportovce, který nosil značku Odlo v sedmdesátých letech.

Od norských hor po světové metropole: Kolekce Odlo podzim/zima 2017 je k dispozici již nyní v obchodech a on-line na stránkách Odlo.cz.

 

Zdroje: 1