• Fashion News  • Rihanna pro River Island

Rihanna pro River Island

Není žádnou novinkou, že slavné zpěvačky se nevěnují jenom své ”práci”. To, že zpívají, není jejich jediná obživa a propagace. Být reklamní tvář pro parfém, dekorativní kosmetiku nebo spolupracovat s modním butikem? Nejedna slavná hvězda vždy ráda kývne na spolupráci s významnou a známou módní značkou, někdy se stane pouze tváří, někdy si dokonce vytvoří kolekci vlastní.

Většinou tyto návrhy vystihují oslovenou osobnost a dodají šmrnc celé kolekce dané značky. Nemusí se jednat vždy o drahé, luxusní značky, řekla bych, že bývá trendem navrhovat známou osobností značky, které jsou dostupnější a oslovit tím pádem širší masu potenciálních zákazníků.
I tak to je u velice oblíbené anglické značky RIVER ISLAND. Tato značka je známá po celém světě a myslím si, že nejedna ,,mlsná,, zákaznice z Čech si brousí jazýček, kdy dorazí k nám.
River Island už druhým rokem oslovila, nám velice známou, pro mnohé fashion ikonu, inspirativní, sexy, nespoutanou, barbadoskou krásku RIHANNU.

Rihanna-photo-20131291999_Rihanna_for_River_Island

Čtvrtá sézonní kolekce od Rihanny, nese název :  ,, The Christmas finale ,, 
Rihanna se nebála do své Vánoční kolekce zanést více ženskosti a sex-appelu. Dlouhé černé šaty obepínající ženské tělo (nemusíte mít křivky jako Rihanna), metalické pencil sukně, zlaté mini šaty, či kožené topy a mnoho dalších vybraných kousků, které využijete, nejen na oslavu Nového roku nebo Vánoční večírek. Rihanna ale nezklamala, kdo ji sleduje ví, že si především libuje v tzv. boyfriend looku, proto neošidila ani příznivce toho stylu : denimové kalhoty, overaly, bundičky alá ”bomber”. V kolekci najdete pro letošní zimní sezónu velice oblíbený a in – tartan.
V kolekci máte možnost i doladit svůj outfit lodičkami podepsané Rihanniným jménem.

Prostě Rihanna je šikulka!

Od 7. listopadu vypukl prodej !

Bohužel pro nás to znamená – zadejte si webové stránky a objednávejte balíky přímo domů zde… http://www.riverisland.com/

Já už mám vyhlídnuto, co Vy? Kdyby Vás Rihanna neoslnila, zaručuji, že vyberete něco z dalších kolekcí této super značky a třeba dokonce nakoupíte pod stromeček!

LOVU ZDAR!

[youtube width=”600″ height=”365″ video_id=”KEyniEhmI9w”] [youtube width=”600″ height=”365″ video_id=”W6G8Ao6Tpmc”]