• Fashion News  • Mondaily: Kolekci oblečení pro zahájení olympijských her v Paříži navrhne Jan Černý

Mondaily: Kolekci oblečení pro zahájení olympijských her v Paříži navrhne Jan Černý

Český olympijský tým a jeho oficiální partner ALPINE PRO spojili síly s designérem Janem Černým, který navrhne kolekci oblečení českého týmu pro slavnostní zahájení olympijských her ve francouzské metropoli. Rihanna se vrací ke značce jako kreativní ředitelka FENTY x PUMA, se kterou uzavřela několikaleté partnerství. Od 22. září do 1. října proběhne už 17. ročník prestižního rakouského festivalu designu VIENNA DESIGN WEEK.

Kolekci oblečení pro zahájení olympijských her v Paříži navrhne Jan Černý

V Paříži se učil od nejlepších. Ve stejném městě se 26. července 2024 pokusí oslnit celý svět. Český olympijský tým a jeho oficiální partner ALPINE PRO spojili síly s designérem Janem Černým, který navrhne kolekci oblečení českého týmu pro slavnostní zahájení olympijských her ve francouzské metropoli. „Máme deset sekund v nejsledovanějším přímém přenosu na světě zaujmout úplně všechny. Pro mě je to obrovská výzva,“ řekl Jan Černý.

FENTY x PUMA je zpět: Rihanna uvádí Avanti

Světová ikona Rihanna a sportovní značka PUMA oficiálně představily svůj společný produkt. Rihanna se totiž vrací ke značce jako kreativní ředitelka FENTY x PUMA, se kterou uzavřela několikaleté partnerství. Společně se potom chystají na uvedení několika exluzivních produktů. Návrat značky FENTY x PUMA propojuje hlubokou historii a sportovní dědictví značky PUMA s ikonickým postavením Rihanny jakožto lídra v oblasti hudby, kultury a módy. FENTY x PUMA Avanti – první exkluzivní počin tohoto partnerství – je netradičním spojením dvou ikon značky PUMA. Jedná se o spojení vysoce kvalitního koženého designu fotbalové boty King s podrážkou běžecké boty Easy Rider, která je také neodmyslitelným dědictvím značky.

Konec září bude ve Vídni patřit světu designu

Poslední zářijové dny Vídeň ožije současným designem. Od 22. září do 1. října proběhne už 17. ročník prestižního rakouského festivalu designu VIENNA DESIGN WEEK. Středobodem festivalu se letos stane čtvrť Leopoldstadt, která je spojena se známým zábavním a městským parkem Prátr. Téměř všechna místa i položky na programu festivalu jsou veřejnosti přístupné zdarma.

Foto: archiv značek