• Fashion News  • Mondaily: Rihanna hvězdou nové kampaně Louis Vuitton

Mondaily: Rihanna hvězdou nové kampaně Louis Vuitton

Tváří nové kampaně Louis Vuitton Men se stala Rihanna a její těhotenské bříško! V době plné výzev potřebujeme hrdinky, jako jste vy – vyzývá značka Answear.LAB, která uvádí limitovanou kolekci BE SHERO. V nové limitované kolekci od amerického návrháře Ricka Owense, který se proslavil jako propagátor androgynního stylu a minimalismu, najdete model TURBODRK Chuck 70 Hi bez tkaniček. KVIFF.TV přinese živě všechny důležité okamžiky 57. ročníku KVIFF divákům po celém světě

Rihanna hvězdou nové kampaně Louis Vuitton

Pharell Williams, nový kreativní ředitel pánských kolekcí Louis Vuttion, odhalil svou první kampaň. Tváří je Rihanna a její těhotenské bříško a není se čemu divit, Rihanně těhotenství sluší a její vkus a sladění outfitů dodává těhotným ženám po celém světě odvahu a inspiraci. V kampaní má na sobě koženou košili s ikonickými Damier kostičkami, napůl rozepnutou, aby bylo vidět bříško. První Pharellova kolekce bude mít premiéru již zítra, během Paris Fashion Week Men!

Answear.LAB představuje novou kolekci BE SHERO

V době plné výzev potřebujeme hrdinky, jako jste vy – vyzývá značka Answear.LAB, která uvádí limitovanou kolekci BE SHERO. Ta nabídne nejen trička, na kterých se podílela výtvarnice a ilustrátorka Magdalena Pankiewicz, ale také modely inspirované ženskými hrdinkami známými z historie i současnosti. BE SHERO je už nyní dostupná na e-shopu, ale Answear.LAB ji představí i na svém stánku na festivalu Colours of Ostrava.

Rick Owens a DRKSHDW se vrací s novou verzí TURBODRK Chuck 70 Hi

Limitovaná edice od amerického návrháře Ricka Owense, který se proslavil jako propagátor androgynního stylu a minimalismu. S Converse x DRKSHDW přetvořil klasickou siluetu ve futuristický design se silným dramatickým nádechem. Jeho poslední inovace představuje TURBODRK Chuck 70 Hi jako pohodlnou a snadno nazouvací botu, kde není zapotřebí tkaniček. Dvě barevné verze – v cool šedé Dust a nepřehlédnutelné růžové Hot Pink – jsou ze 100% prémiové bavlny a mají pružný a vyztužený vršek, který drží tvar.

KVIFF.TV přinese živě všechny důležité okamžiky 57. ročníku KVIFF divákům po celém světě

Živé přenosy premiér, příjezdů delegací na červený koberec nebo úvodů před filmy budou moci diváci sledovat v reálném čase v lineárním vysílání KVIFF.TV nebo si je ze záznamu pustit kdykoli později.

Festivalového života se pak hlouběji dotkne i několik původních pořadů. K těm již tradičním, kterými jsou například Festivalové zprávy se Sašou Michailidisem AIanem Willoughby, pořad Meet the Filmmakers, KVIFF Guide s Jankem Rubešem nebo karlovarský speciál Prostor KVIFF X Čestmíra Strakatého, letos přibudou nové a diváci se mohou ve vysílání těšit i na nové tváře: Kovyho, Gabrielu Heclovou, Arnošta Frauenberga, Nelu Berg nebo Karolínu Kočí.

Foto: archiv značek