• Fashion News  • S botami Adidas vstříc kulturní různorodosti

S botami Adidas vstříc kulturní různorodosti

Ne nadarmo se říká, že sport sbližuje. A pokud s tímto rčením souhlasíte a máte přitom slabost pro adidasky, pak je nová kolekce této značky určena právě pro vás! Adidas přichází na tuzemský trh se zcela unikátní kolekcí Hu 2017.  Přináší nejen inovaci, ale také víru. Na co přesně se můžeme těšit?

Adidas Originals představuje zcela novou siluetu boty s názvem Tennis Hu. Tyto tenisky, které jsou navržené jako letní model, vzdávají svým navržením poctu minulosti. Jejich barevnost vychází ze dvou nejvíce ikonických modelů tenisových bot v historii.

Jedná se o bílé tenisky se zelenými detaily, navazují na legendární Stan Smithy, které byly vyrobeny pro tenisovou hvězdu tohoto jména.

Druhým typem jsou žluté lemy s žlutou podrážkou a zlatou nášivkou na patě, charakteristickou pro Forest Hill, tenisové klasiky ze 70. let.

Pokud vám přijde podivný název této kolekce, nebuďte z něj překvapeni. Odkazuje k anglickému Human a její myšlenka se nás, lidi, snaží dát dohromady. Oslavuje kulturní různorodost a zároveň naši kolektivní sílu.

Boty kolekce Hu 2017 obsahují signaturu jednoho z nejuznávanějších světových producentů, Pharrella Williamse. V České republice jsou dostupné ve vybraných sneakers prodejnách za 3490 Kč.

Fotografie pocházejí z archívu značky. Více informací čtěte zde.