• Fashion News  • Salvatore Ferragamo představil novou ikonu – kabelku boxyz

Salvatore Ferragamo představil novou ikonu – kabelku boxyz

Že si módní dům Salvatore Ferragamo na kabelky potrpí, není třeba zdůrazňovat. Po úspěchu Studio Bag, kterou před rokem představil, přichází kreativní ředitel Paul Andrew s další novinkou – budoucí klasikou boxyz. A čím je tak jedinečná?

Boxyz je navržena tak, aby byla každodenním sluhou i šperkem zároveň. Paul Andrew dodává: „Když jsem se zeptal mnoha důležitých žen v mém životě na to, co je při výběru kabelky nejvíce zajímá, každá byla tak odlišná a různorodá jako ženy, které je sdílely. Existovala ale také některá společná témata, která jsem do kabelky vtisknul:“

Soukromí

Každá kabelka má svůj unikátní zámeček a klíč, které zajistí dokonalou ochranu a bezpečí jejího obsahu. V kombinaci s lehkým a pevným rámem ve tvaru lichoběžníku dodává tento detail kabelce na důležitosti a přeměňuje ji spíše v osobní truhlu s pokladem 

Identita 

 Z kabelky i přes svou nadčasovost dokonale sálá historie a osobnost značky Salvatore Ferragamo. Za povšimnutí stojí například rukojeť nebo uzávěr kabelky, které jsou oba ve tvaru ikonického prvku Gancini, stejně tak jako hardware na pevně připojené klíčence.

Individualita

Boxyz je k dispozici v deseti různých barvách a čtyřech materiálech, které bude následovat i speciální edice s potiskem. 

Všestrannost

V nabídce je tento ikonický doplněk ve třech velikostech, a to jak s horní rukojetí, tak s nastavitelným a odnímatelným popruhem. Přizpůsobí se snadno každému životnímu stylu. 

Intuitivní elegance

Boxyz je nejen elegantní, ale i funkční. Uvnitř skrývá dvě prostorné přihrádky, z jichž je jedna opatřena zipem pro bezpečnost a druhá je ponechána otevřená pro pohodlí. 

Dlouhověkost

Každá kabelka boxyz je vyrobena z těch nejkvalitnějších materiálů a zpracována profesionálními řemeslníky Salvatore Ferragamo. Kabelka na teď a navždy. 

K dostání od května 2019 v butiku Salvatore Ferragamo, Pařížská 6, Praha 1

Zdroj: 1