• Lifestyle  • Satisfyer darovala 150 000 Euro na podporu míru na Ukrajině a vyzývá další firmy k zapojení

Satisfyer darovala 150 000 Euro na podporu míru na Ukrajině a vyzývá další firmy k zapojení

Od 24. února 2022 zahájilo Rusko plnohodnotnou vojenskou invazi na Ukrajinu. Toho rána se Ukrajinci v Kramatorsku, Charkově, Kyjevě, Oděse, Chersonu, Brovarech a Mykolajivu probudili za zvuku výbuchů a střelby. 

Bylo mezi nimi 75 zaměstnanců společnosti Triple A Technology Hub se sídlem v Kyjevě, která je mimo jiné zodpovědná za vývoj aplikace Satisfyer Connect, kterou používají miliony lidí ve více než 100 zemích. Bezpečnost našich zaměstnanců je naší hlavní prioritou a nyní poskytujeme podporu všem členům ukrajinského týmu a jejich rodinám, aby se dostali na bezpečná místa. Zároveň podporujeme všechny zaměstnance, kteří se rozhodli bránit Ukrajinu a postarali se o zachování jejich pracovních míst. 

Nemůžeme mlčet, ve hře jsou dnes životy 44 milionů lidí a osud evropské demokracie. Bez mezinárodní podpory nemá Ukrajina proti jedné z největších vojenských mocností na světě žádnou šanci. Drastická doba si žádá drastická opatření a my vyzýváme všechny, aby se skutečně postavili na stranu Ukrajiny. K záchraně Ukrajiny a ochraně životů nevinných lidí je třeba okamžitě a rozhodně jednat. 

Společnosti Satisfyer a Triple A věnovaly 150 000 Euro na podporu Ukrajiny a vyzývají další společnosti, aby se k nám připojily v boji za svobodu v Evropě! Jsme vděčni každému člověku a organizaci, kteří se již připojili k pomoci prostřednictvím protiválečných demonstrací, finanční a humanitární pomoci, a budeme i nadále stát na straně Ukrajiny. Každý projev podpory, každá akce má význam pro zastavení agrese.

Věrohodné zdroje finanční a humanitární pomoci Ukrajině:

Další informace o tom, co lze udělat na podporu Ukrajiny na úrovni společností i jednotlivců najdete na tomto webu.

Zdroj fotografií: Pexels

Marketing manager